Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

nie ma Ał...to sie ponabijam na skajpaju z Arabów :D ale cyrk...

Polecane posty

taki jeden namol do mnie dzwoni odbieram i przebrałam sie w chusty poowijałam jak arabska baba tylko troche oczu a on taki zonk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondry pan
A gdzie twój aborygeńczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondry pan
A więc go porwali? Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no albo gadałam z dwoma arabami naraz, jeden mi wysyłał teksty które mam wysłałc drugiemu :D a tamten wierzy że jestem arabką w Polsce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie porwali go, ale ma wakacje i miał mieć więcej czasu dla mnie, miała być video rozmowa i co? gucio :( jeszcze mówi że wyjedzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondry pan
Dobre, dobre. A gdzie chciałabyś mieszkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to dzisiaj w autobusie dwóch Polaków mnie obgadywało!! szok jakie to chamstwo...wszystkie laski obgadali...tacy ładni w miare 16-18... nie wiem co o mnie mówili ale pewnie coś złego :( aż wstałam z siedzenia bo siedziałam po przekątnej i zaczęłam sie rumienić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie szczerze mówiąc to już sie napaliłam na tą Ałstralię :D tam to przynajmniej ciepło jest i dobrobyt, cywilizacja, kultura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzeee czkawka
to idz na czat wp jak szukasz nowych doznan :D:D:D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeszcze chciałabym w stanach albo niemczech albo francji ale nie znam francuskiego a francuzi to nadęte buce i nie znają angielskiego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"53 [zgłoś do usunięcia] Pani Czkawka o jeszcze chciałabym w stanach albo niemczech albo francji ale nie znam francuskiego a francuzi to nadęte buce i nie znają angielskiego " Większy problem jak nie znają polskiego:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzeee czkawka
a tak na marginesie to my zacofani i biedni jestesmy znajomy mlody 23lata z Fracji w Australii siedzi jakies podroze z paczka kumpli itd, inna znajoma ze Szwajcarii tez poleciala do Australii i tam szkoli swoj angielski kutfa a nas polaczkow na nic nie stac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na czaterii i wp to nie dość że brzydcy siedzą to jeszcze analfabeci, obcokarjowca przynajmniej nie bedzie mi pisał "s kont jestes"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzeee czkawka
ok to idz na imvu :) tam siedzi caly swiat :classic_cool: ja tam poznalam mojego bylego obcokrajowca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzeee czkawka
dodam jeszcze przed snem, ze ja to mam raczej szczescie na czatach bo zawsze fajnych ludzi poznaje nawet na wp :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi czasem też sie zdarzyło fajnych, ale na czatach polskich propozycje seksu, sponsoringu...ja nie wiem... imvu ? nie slyszalam o tym...a omegle? tam same zboki albo nudziarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzeee czkawka
imvu to czat 3D fajny :D bylego bo tak wyszlo, obecnie jestem z Polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzeee czkawka
ok czkawka ide spac bede sledzila Twoje losy i trzymam kciuki za tego Austra a jak ne za tego to innego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czat 3D ?! ale czad :D musze sprawdzić go zaraz... dzieki 🖐️ jednak wolałabym chyba tego niż innego, strasznie mi odpowiadał, a to Ty jestes tą osobą z którą pisałam koło południa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×