Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

dieta 1000kcl, na zawsze!

Polecane posty

Gość fhfxcvxcvxc
a g n i e s z k a _ powodzeniaaaa;) a wiesz moja kolezanka na dukanie schudla hm nie wiem ile kg ale nosila rozmiar 42 a teraz 36..naprawde duzo .nie skarzżyla sie na samopouczie i zdrowie, ale z z kolei moja druga kolezanka jest dietetykiem i przestrzegala przed ta dieta, i mowila ze co nie wyjdzie teraz to po kilku latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew;lojgwopfj
agnieszko jak tam twoj psycho amant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfxcvxcvxc
no faktycznie masz racje:) bedzie dobrze :) :) moze skupi sie bardziej na sporcie, dawaj z siebie wszystko aha zapomnialam - zrezygnowalam z ALKOHOLU. hehe to bylo najgorsze w tym wszystkim, bo wiadomo jak siie wychodzi ze znajomymi na do baru to na piwo..ale trzymalam sie mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfxcvxcvxc
5 kg spokojnie Ci do świat pojdzie:) Moze ja bym sie skusila na kolejne 5 hmm musialabym to pzremyslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj psycho amant odpuscil, narazie nie mam zadnych telefonow ani smsow :) wiec narazie temat ucichl ;) ja wlasnie robilam za drugim razem dukana w 100% przestrzegajac zasad i co, nawet nie bylo 100g, nic kompletnie! z okresem mialam jazdy niezle, w ogole go nie bylo przez 3 miesiace no i tak jak mowie czulam sie po prostu zle teraz jem normalnie, wlasnie na sniadanie zjadlam 4kromki ala wasa(znalazlam taki gdzie kromka ma 20kcl) i 100g twarogu to raptem 180kcl na sniadanie niedawno o 10:00 zjadlam jablko i jogurt to jakies 160kcl mam jeszcze zaplanowane zjedzenie o 13:00, pozniej o 17 zrobie sobie 4kotlety male sojowe i 2buraki, i chyba na kolacje jakis jogurt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole tak mysle ze kazdemu do okola sie udaje, ze kazdy ladnie chudnie a ja stosuje sie do zasad i w ogole na mnie to nie dziala :( a jedzac normalnie, ale unikajac wlasnie tych zapychaczy macznych, tlustego itp, sama z siebie po prostu schudne, juz mowilam wczesniej ze jak rano wstaje widze ze nogi sa zupelnie inne :) a co na plus jest jeszcze to to, ze idac do sklepu nie ciagnie mnie w ogole na slodkie kiedys dzien bez czekolady to dzien stracony wczoraj kupilam herbatniki i leza w szafce i w ogole mnie nie wolaja :P tak samo mam batonik z ziarnami zboz, tez lezy ciuchutko i moze go jutro zjem, bo dzisiaj juz nie chce przekraczac kcl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaczarnulka@
fhfxcvxcvxc dziękuje za odpowiedz :) co do dukana to bym nie wytrwała strasznie mi na takiej diecie cukier spada i w głowie mi sie kreci lepiej mio jak nawet 2 małe wafelki żytnie zjem niz jedna piers z kurczaka :( tak wiec od poniedziałku staram, sie nie przekraczac 600 kalori a jak schudne ok8 kg to potem mz i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfxcvxcvxc
a g n i e s z k a _ no to fajnie jesz:) tak w sam raz jeszcze sport i zobaczysz jak CI zsybko kg poleca;) anulkaczarnulka@ tylko pameitam ze jak bedziesz miala jakies problemy ze zdrowiem to przerwij ta diete, 700kcal to bardzo malo :) moze nie jest to najlepsza dieta, ale akurat taka u mnie poskutkowala+ sport oczywiscie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze poleca :P to moja ostatnia deska ratunku :( szczerze powiem ze ja mam straszny problem z jedzeniem, jedzenie w ogole jest ciagle obecne w moim zyciu, za duza wage do tego przywiazuje czasami po pracy jak przychodzilam potrafilam zjesc 1l lodow, czipsy i czekolade cala tabliczke i pozniej zdychalam ale bylam najedzona i pasowalo wiem, to chore :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZesc Agnieszko
dolaczam, wieczorem zaloze konto. Niestety tez mam problem z jedzeniem :-( Wlasciwie z jego obsesja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnusiaDanusia oczywiscie
nie wiem czy nie lepiej byc na normalnej, zroznicowanej diecie. W koncu nikt nie zazera sie slodyczami czy chlebem na diecie. Moze lepiej dbac, aby nie przesadzac z weglowodanami, ale rownoczesnie dbac o bialko i nie zalewac sie tluszczem? Uwazam, ze proporcje zalecane na diecie optymalnej sa wybitnie szkodliwe, ludziom wypadaja wlosy, psuja sie kosci, siada umysl, wystarczy popatrzec na samego Kwasniewskiego, ktory juz zdania nie jest w stanie skleic, to chyba najlepiej mowi o tworcy diety. Ludzie maja niedobory bialka a sa przelani tluszczem. Nie lepiej byc na diecie dr Lutza jego kisazka 'Zycie bez chleba' jest swietna a proponowane zywienie znacznie rozsadniejsze niz dieta opty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUTZ napisał w swej ksiazce''zycie bez chleba'' ze takich efektów w leczeniu chorób cywilizacyjnych jakie osiaga dr Kwasniewski ,nie osiaga żaden lekarz na swiecie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnusiaDanusia oczywiscie
no, tylko, ze ladnych pare lat temu, hehe, i to zanim jeszcze zbadal te diete.Niestety, wszystkie fakty swiadcza przeciw tej decie, jest niezdrowa, szkodliwa i bardzo obciaza caly organizm. Optymalni umieraja jeden za drugim, ale o tym sie oczywiscie nie mowi. Zreszta, jak ktos chce jesc tonami zoltka, smalec, nozki wieprzowe a przy tym zero owocow, minimalnie warzyw, zero razowego pieczywa, kasz czy ryzu no to sorry, jego wybor. Trzeba miec musk, zeby ukladac diete :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shg erg eg
a ja już od dawna żyję na diecie 1000 kcal. i sobie to chwalę, trwałe efekty, organizm się przyzwyczaił, wagę utrzymuję, nie wszyscy mogą jeść bezkarnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strefa diety
Słuchajcie wydaje mi się, że lepiej jeść to co nam podpowiada organizm. Ja dużo czytałam o diecie optymalnej, ale faktycznie, natura dała nam przecież owoce i warzywa, to po co z nich rezygnować? Owszem wykluczyłabym tłuszcz cukierniczy - utwardzony, ale żeby zaraz tłuszcze żywcem zjadać,i że niby nam się to nie odbije na zdrowiu? Nie sądze, myślę, że pewnie na poczatku nie. Tak jesteśmy zbudowani że nasz mozg odżywiają węglowodany. Nikt nie każe jeść komuś tonami frytki, ale węgle jak pochodzą z warzyw to samo dobro, ale jak każdy artykuł w nadmiarze szkodzi, krowy się pasą he he na trawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk -puk! hmmm nie ma nikogo,a mam pytanie , macie jakąs fajna stronke z tabelami kalorii na poszczegolne produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dszfcsdgfdgdgcxg
fhfxcvxcvxc masz teraz 60 kg przy 164 cm ---> jaki rozmiar nosisz? Bo nie ukrywam to jest mój cel, a wzrost mam taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×