Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

dieta 1000kcl, na zawsze!

Polecane posty

witam :) probowalam juz roznych diet, roznych kombinacji ostatnio bylam na dukanie, nic nie schudlam, nie mialam okresu 3 miesiace, pazury wlosy w oplakanym stanie treaz powiedzialam dosc robie 1000kcl plus cwiczenia nie zalezy mi zeby schudnac 10kg w ciagu miesiaca bo skora bedzie na mnie wisiec wole chudnac 3kg na miesiac ale stale bez zadnego jo jo! i zdrowe nawyki zywieniowe mi zostana kto sie przylacza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfxcvxcvxc
ja schudlam w ciagu miesiaca 10 kg i nic mi nie wisialo!! ale oczywiscie ćwiczylam a6w . polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfxcvxcvxc
a moja dieta to byla 600 kcal , ale to chyba nie za zdrowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfxcvxcvxc
ale oczywiscie po diecie nie mozesz wrocic do starych nawyków zywieniowych, pamietaj, bo to na pewno bedzie grozilo efektem jo jo. ja jestem pol roku po schudnieciu, i nie jem w ogole bialego chleba czasami razowy fast foody odpadaja, chyba ze sporadycznie nie pije gazowynych napojów, jedynie wode dieta nielaczenia caly czas///, np na obiad jem piers z kurczaka z surówką,a pozniej troche ziemniakow.. na dzien dzisiejszy nie przytylam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wlasnie o tym pisze :) ze slodyczy zrezygnowalam calkowicie znaczy slodycze mam na mysli czekolade, ciastka, czipsy lody ale np jogurt owocowy jem, musli, herbatniki zamiast chleba jem pieczywo ala wasa, serek wiejski albo twarog jem rano, staram sie jesc do 19:00, o 22:00 chodze spac wiec nie dalabym rady od 18 nic nie jesc :P dodatkowo jablko raz dziennie, duzo warzyw, duzo herbat czerwonych i zielonych duzo wody i cwiczenia mimo ze zdarza mi sie zjesc herbatnika czy biszkopta, to wtedy nie przekraczam 1000kcl jem wszystko oprocz ziemniakow, kaszy ryzu makaronu i chcleba, bez slodyczy i fast foodow widze juz ze po kilku dniach nogi sa ladniejsze, wydaja sie szczuplejsze :) ah i dodatkowo biore blonnik z ananasem w tabletkach przed kazdym posilkiem, i mam jeszcze siemie lniane i blonnik w proszku ktory czasami uzywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
By schudnąć i to w dodatku już na zawsze, powinno się z codziennych nawyków żywieniowych „wyrzucić słodycze w każdej postaci, tłuste potrawy, a ponadto fast foody. Co więcej - nie jest wskazane wypijanie nadmiernej ilości kawy i czarnej herbaty. W zamian można do woli pić niegazowaną wodę mineralną, herbatę zieloną i te owocowe oczywiście bez cukru. Ponadto można, a nawet trzeba co dzień zjadać świeże, sezonowe owoce i warzywa (te ostatnie mogą być grillowane, gotowane na parze). Dodatkowo w czasie trwałego odchudzania istotny jest także ruch. Np. ćwiczenia w klubie fitness, albo pływanie. Może jazda na rowerku stacjonarnym. Ja ją stosuję i jest ok. To bardzo dobra metoda na to, by pozbyć się raz na zawsze kilku kilogramów, ale dodatkowo można zachować dobrą kondycję. By mieć dobre efekty trzeba tylko postawić na systematyczne ćwiczenia - co najmniej przez godzinę co drugi dzień. Możecie zajrzeć jeszcze na stronę http://hgh.edu.pl/2011/06/24/cwicz-aerobowo-na-rowerze-stacjonarnym/ Dowiecie się jak ćwiczyć w domu na rowerze stacjonarnym, by faktycznie schudnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przymierzam sie do kupna skakanki dzisiaj wlasnie ide po pracy szukalam skakanki wczesniej w sklepach ale nigdzie nie bylo wiec w sumie wydam wiecej pieniedzy bo w sklepie sportowym ale musze kupic skakanke ja codziennie robie brzuszki, jakies wymachy nog itp, sama wymyslam co moge robic, jakie cwiczenia, dodatkowo rozciagam sie tlustego nigdy nie jadlam, moja mama chudo gotuje i do tego jestem przyzwyczajona nie wiem jak smakuje np golonka, nie wiem nawet jak wyglada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikapolopolo
ja chcialabym schudnac 4kg ciezko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo to ze napisalas ze chcialabys schudnac 4kg, to nam nic nie mowi ;) zalezy ile masz wzrostu i wagi mi sie wydaje ze jak ktos wazy 80kg i ma 165cm, szybciej bedzie chudl, szybciej beda kg lecialy niz osoba ktora ma 165cm i wazy 55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaczarnulka@
fhfxcvxcvxc a co jadłas na tej diecie 600 kalori ?? czy stawiałaś głównie na białko czy poprostu jadłas tak aby sie zmiescic w tych 600 kaloriach??? a i z jakiej wagi startowałas przy jakim wzroście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikapolopolo
170 cm 59 kg waze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikapolopolo
ah zle sie tak czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaczarnulka@
170 cm i waga 59 to super waga , coraz chudsze chca byc dziewczyny szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikapolopolo
ciezko mi bedzie zrcucic 4k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a probowalas juz sie odchudzac? ja jak zaczynalam dukana, dawno dawno z 2lata temu, to byl pierwszy raz, to faktycznie ladnie chudlam ale pozniej nie chcialo mi sie juz diety robic i wiecej przytylam niz schudlam niedanwo znowu zaczelam kombinowac a to z dukanem, a to z w.-o. i moj organizm byl tak juz zajechany dietami ze dalam sobie na wstrzymanie zdrowe odzywanie plus cwiczenia, przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikapolopolo
nie jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tikapolopolo - nie wiem, mi sie wydaje ze wazysz idealnie tez nie wiemy jak wygladasz ja mam 168cm, waze 74kg ale u mnie to wszystko tak sie rozklada ze nie widac tych kg ludzie maksymalnie daja mi 65kg ;) a moja siostra blizniaczka ktora wazy 63kg bo sie duzo odchudzala, wyglada jak kosciotrup! chudzina ze az strach! a ma 168cm, tyle co ja wiec widzisz, te kg roznie moga sie rozkadac i czasami za malo kg tez nie jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikapolopolo
tzn wszyscy mowia ze jest ok.. ale zle sie tak czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikapolopolo
brzuszek.. biuist

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikapolopolo
jest kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaczarnulka@
cycami duzymi bym sie nie przejmowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikapolopolo
taa jasnee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaczarnulka@
jejku fajnie byc szczupła i miec kawałcycka ,zazwyczaj aj sie chudnie to cyce leca i to sztrasznie nie jedna by ci pozazdrosciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikapolopolo
ale niewiem co napisac...pytaj to powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfxcvxcvxc
ja ogólnie staram sie zmiescic w tych 600 kcal jadalam roznie na obiad glownie : piers z kurczaka( ale nie smazona), jakies warzywa na patelnie, zupy (np barszcz z torebki), twarożki(ale nie ze smietana). w ogole zrezygnowalam z soli, cukru tez nie uzywalam bo od zawsze nie slodze herbaty , gorzej z kawa:P oczywiscie slodyczy nic, moze na pcozatku trudne to bylo ale uwierzcie po ajkims czasie ogranizm zapomnia ze w ogole slodkie istnieje i nie dopomina sie. w odchudzaniu najgorsze sa 2 pierwsze tygodnie moim zdaniem:) jogurty jak najbardziej, kefiry, płatki owsiane( bardoz dobra sycące) , oczywisie owoce, duzo wody niegazowanej aha i herbatki zielona albo czerwona schudlam 10 kg w ciagu miesiaca wazylam przy wzroscie 164 75 kg;/ pozniej waga poleciala do 65, ale nie pasowala mi ta 5 z na koncu i tez ja zrzucilam ale to juz w ciagu nastepnych dwóch miesiecy takze teraz waze 60 kg, jak widziecie szczuplutka moze nie jestem:) ale bardzo dobrze sie czuje w tej wadze i staram sie nie przytyć, aha i oczywiscie ćwiczenia- ja sie skupilam na A6w. rozciagalam sie, czasami biegalam. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfxcvxcvxc
tikapolopolo Ty naprawde jestes szczupla, ja nie wiem czego chcesz sie odchudzac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10kg to bardzo duzo ci polecialo :) tylko znowu wydaje mi sie ze latwiej jest osobom ktore jedza wszystko, tj. chleb, ryz, ziemniory itp i maja z tego zrezygnowac niz osobom ktore w ogole tego nie jedza ja tego nie jem wiec moj organizm szoku nie przezyje :P ale chcialabym chcoiaz 5kg schudnac, do swiat, czyli przez mesiac, mam nadzieje ze dam rade:) dzisiaj chce ta skskanke kupic i bede jechac z koksem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×