Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MonisSs_88

Jaki cień do szafirowej sukienki?

Polecane posty

Gość MonisSs_88

Wybieram się na imprezę andrzejkową dość elegancką i kupiłam sukienke szafirową o bardzo intensywnym kolorze. Chciałam zrobić wystrzałowy make-up ale nie wiem co pasuje i jakie cienie dobrac? Co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonisSs_88
bylam w drogerii u mnie niedaleko i szukalam takiego cienia ale nie bylo ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przydymione
ja bym zrobila przydymione oko, ale bez szafiru juz ^^ a jaki masz kolor włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonisSs_88
o fuck! Zajebiste te cienie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonisSs_88
tylko nie wiem czy będą pasować do mojej sukienki bo chyba mam lekko ciemniejszą ..zresztą sama nie wiem .. Jestem brunetką, a tkaie "przydymione oko" robię sobie prawie przy każdym wyjściu z przyjaciółmi a tutaj chciałam bardziej zaszaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grafit, grafit z domieszką szafiru-ale wszystko w odpowiedniej kompozycji i proporcji-czyli szafiru bardzo niewiele ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara_panikara*
Drugi fajniejszy. Jak na impreze to przecież możesz poszaleć tylko nic więcej w tym kolorze, bo będzie przesyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ten lepszy - jasny w kąciku, ciemniejszy przez większość powieki i szafirowy tak od 3 części powieki eyeliner i mocno wytuszowane rzęsy :) i usta w kolorze ciała nude z błyszczykiem bezbarwnym :) Na ciemnowłosych dziewczynach szafir wygląda obłędnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonisSs_88
dzięki dziewczyny :) To kupuje ten drugi :) A jeszcze mam pytanie czy ktoraś wie czy maybelline ma trwale cienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morsawka
mi też się ten drugi bardziej podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymaja sie calkiem niezle
mam cienie mejbelina i nie narzekam :] ale ja mam patent na utrzymanie makijazu :] -baza pod podklad -po wykonaniu calego mejkapu lekko psikam twarz z duzej odleglosci lakierem do wlosow oczywiscie przy zamknietych oczach ;) Trzyma sie wtedy naprawde dlugo *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×