Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Walentina8809

Komu udalo sie zaplanowac plec swojego dziecka

Polecane posty

Gość Walentina8809

Ciekawi mnie czy komus sie udalo zaplanowac plec swojego malenstwa.Slyszalam o kalendarzyku chinskim i o tym ze zeby miec chlopca to nalezy wspolzyc w owulacje,a jak dziewczynke to pare dni przed.Czy ktos stosowal te metody?Komu sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walentina8809
Dziekuje ally84 poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGTROP
Plemniki męskie sa szybsze ale zyja krócej,plemniki żenskie sa wlniejsze ale dłuzje zyja( to nie ma nic wspólnego z jakims kalendarzykiem chinskim! ).Jesli chcecie córcie współzyjcie co drugi dzien,jesli syna to celujcie dokladnie w owulacje ALE to sie najlepiej sprawdz kiedy stosuje sie naturalne metody planowania rodziny,mierzenie temperatury :).Powodzenia ! A i dzieci tylko PO SLUBIE KOSCIELNYM! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chcieliśmy chłopca, kochaliśmy się w dniu owulacji, udalo sie za pierwszym razem i mamy ślicznego prawie 4 miesięcznego synka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubankka
No jasne. A skad mozna wiedziec czy plec dziecka udalo sie "zaplanowac" czy jest dzielem przypadku. Sznase to 50 % na 50%. Dla mnie to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusiaaaaa
ja nie wierze, moj synek począł sie w 11 dniu cyklu przy cyklach 27dniowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livingNextDoorToAlice
mi się zdaje że to także kwestia genów... mój brat - 2 synów, moja siostra - 2 synów, brat męza - 2 synów, drugi brat męza - 2 synów, jedynie siostra męża - 2 córki, ja zaszłam w ciąże i co? no oczywiście syn! jak będzie drugie to dam sobie rękę obciąć że też będzie syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hryzantemka
Mnie się udało, stosowałam metody na chłopca : dieta miesiąc przed owulacją, seks w dniu owulacji ( mam silne objawy owu) i pozycja od tyłu. W kalendarze nie wierzę. Udało się. Podobno płec męska można zaplanowac w 80 %, a o wiele trudniej celowo trafic w dziewczynkę. W każdym razie wszystkie moje koleżanki, które specjalnie się starały o dziecko ( obojętnie jakiej plci) i współżyly w owulację to mają synków, a te które "wpadły" - mają córki. Jedna ma planowanego synka i córeczkę z wpadki, wpadka była , bo stosowała kalendarzyk małżeński i współżyła w dni teoretycznie niepłodne, ale widac najsilniejsze plemniki poczekały na owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Ja mam córkę, ale szczerze mówiąc to współżyliśmy dzień w dzień kilka dni przed i kilka dni po owulacje, a także w samą owulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
chłopca trafiłam w owulację ale nie był planowany, więc się nie liczy, a dziewczynka owszem wyszła jak chciałam:) ale tak jak ktoś napisał 50/50 może i to był przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalendarze były do lat 70

Nie piszcie o stosowaniu "kalendarzyka", bo już nie funkcjonuje od lat 70-tych (jak ktoś się interesuje), natomiast teraz stosuje się pewne metody OBJAWOWO-TERMICZNE, metoda angielska itp. TO SIĘ NIE OPIERA NA KALENDARZU, TYLKO NA MIERZENIU TEMPERATURY I OBJAWACH ŚLUZU /pozycji szyjki macicy. NIE TRZEBA MIEĆ REGULARNEGO CYKLU DO TEGO  a i tak można poznać kiedy zbliża się owulacja (skok temp.), kiedy była, kiedy zaszło się w ciążę (kolejny skok i utrzymująca się wysoka temp. bez spadku) i kiedy będzie okres (np. 2 dni przed, bo temperatura spada). 

U mnie się to sprawdziło, a mam bardzo nieregularne cykle. Zdołaliśmy odkładać poczęcie przez 4 lata i począć dziecko kiedy chcieliśmy 🙂 bez trucia się chemią, ekologicznie i za darmo praktycznie (koszt termometru i troszkę uwagi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×