Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PiwneOczy71

Chłopak dziwne zachowania

Polecane posty

Hej wczoraj z moim chłopakiem byliśmy na andrzejkach u jego kumpla (gość jest ode mnie o 2 lata młodszy) popiliśmy ,pogadaliśmy no i jak każdy juz się porozchodził do domów(ja z chłopakiem zostałam u jego kumpla) Mój chłopak położył sie a ja pomagałam kumplowi sprzątać (pozbierałam śmieci,pozmywałam) Poszłam do pokoju gdzie spał mój chłopak i usiadłam na łóżku a on wstał i zaczął mnie rozbierać(byłam ubrana w jego bluze i koszulkę) . Zdjął mi bluze i chciał koszulke a ja że powiem jego kumplowi żeby dał mi jakąś koszulkę do spania i w tym momęcie moje kochanie walnęło focha. Ubrałam się w koszulkę kumpla i położyłm się obok misia mojego. Próbowałam się przytulić czy coś w tym stylu a on się odzywał. Nie wiedziałam o co mu chodzi. Po dłuższym czasiepowiedział mi ż emogłam zostać w jego koszulce spac(ja nie chciałam ponieważ on miałby ją następnego dnia założyć). Przeprosiłam go. I już było dobrze. nie wiem czemu on się obraża o takie błahostki;/ Wasi mężczyźni też mają takie odchyły?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dididiid
moj tez ma odchyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak jest zazdrosny to jest to bardzo słodkie ale czasem o takie głupoty jest zazdrosny ze aż ręce opadają;) wczoraj dopiero jak się popłakałam mi przeprosiłam był normalny;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potwornie mi zimno
i słusznie :P O to w tym wszystkim chodziło :classic_cool: Każdy ma prawo do szczęscia uszytego na własną miarę, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×