Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natural born slut

Urodzona suka ?

Polecane posty

Gość natural born slut

Pochodzę z bardzo dobrego domu z zasadami, pełnego miłości. Mam 20 lat, pieniądze, własne mieszkanie, dobre studia. Nie mam kompleksów, wiem, że podobam się facetom i nie muszę sobie niczego udowadniać. Moje życie seksualne nie jest rozwiązłe, miałam jednego partnera, żyję według zasad, w jakich zostałam wychowana. A jednak, moim marzeniem jest puszczanie się za pieniądze. Od dawna mam takie myśli. Gdy byłam mała, czytałam książki o kobietach porwanych do burdeli i zazdrościłam im(!). Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to społecznie nie do zaakceptowania, z nikim o tym nie rozmawiałam. Czasem myślę sobie, że chciałabym urodzić się w biednej patologicznej rodzinie, gdzie zmuszano by mnie do prostytucji. Podnieca niezmiernie mnie myśl, że idę do łóżka i spełniam zachcianki mężczyzny, który traktowałby mnie jak prostytutkę, wykorzystał i zapłacił. Myślę, że wtedy dostałabym orgazm wszechczasów. W ogóle nie potrzebuję pieniędzy, rozdałabym je albo przekazała jakiejś fundacji, na pewno nie zatrzymała. Najważniejszy dla mnie jest ten element finansowy i fakt, że nie ja wybieram faceta, nie ma wpływu na wygląd i wiek. cieszyłabym się tak samo z przystojnego 20 latka co z siwego 50 latka z brzuszkiem. Na samą myśl o tym jest mi przyjemnie między nogami. Nie wiem, co z tym zrobić. Jedyne co mnie przed tym zatrzymuje to świadomość, jak rodzina by cierpiała wiedząc o takim czymś. Czy ktoś ma podobnie? Wydaje mi się, że nawet prostytutki nie mają takiego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koledaaa
to sa chore fantazje, mijajace sie ze stanem faktycznym, tak jak wiele kobiet marzy o gwalcie a jak przychodzi co do czego to ogromne straty psychiczne i bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natural born slut
no wlasnie tez mam fantazje na temat gwaltu i znakomicie zdaje sobie sprawe, ze to jedynie fantazja. i w gruncie rzeczy wiem, ze to ogromne cierpienie i prawdziwy gwalt bylby straszny i w ogole niepodniecajacy. natomiast odegranie scenki gwaltu z partnerem na ustalonych zasadach, to juz cos innego. tak samo z ta prostytucja - jasne zasady, kontrola, a wiec i mega podniecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natural born slut
mega podniecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj partnera
z klimatow bdsm (upraszczajac - sado macho). Niektorzy lubia "sprzedawac" swa suke innym mezczyznom. Pilnuja by bylo bezpiecznie, kontroluja sytuacje. Przynajmniej tak to powinno wygladac. Z drugiej strony - jestes jeszcze bardzo mloda. Jesli juz teraz zaczniesz od tak mocnych zachowan, to moze sie okazac, ze za kilka lat nie bedzie perwersji, ktorej nie probowalas. I ze nic Cie juz nie kreci. Niektore fantazje nie powinny byc realizowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny gdzie trzeba
masz super wyobrażnię z kimś odpowiednim możesz mieć fajnie gorzej jak się trafi ignorant/ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natural born slut
lubię klimaty bdsm, ale z moim byłym partnerem najpierw wstydziłam się o tym rozmawiać, uprawialiśmy niewinny, klasyczny seks. jak się otworzyłam, dał się namówić na dominację nade mną, ale wyszło to śmiesznie, groteskowo. ogólnie bardzo dużo czytałam o seksie, wiele rzeczy chcę spróbować. Problem w tym, że zawsze żyłam tak, jak 'wypada', a w środku się dusiłam i chciałam robić wszystko inaczej. etap buntu mam już za sobą, te dewiacje seksualne to musi być jednak coś więcej. wydaje mi się, że taka się po prostu urodziłam. chcę służyć mężczyźnie, zaspokajać go, robić wszystko żeby był szczęśliwy - tylko wtedy jestem w stanie czuć prawdziwe podniecenie i w wyniku - szczytować. i dostawać za to grubą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdgfdfg
idz kretynko na balety ubrana jak dziwka jak cie jakis zacznie podrywac powiedz że dajesz za kase i twoje marzenia spełnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny gdzie trzeba
jesteś suką poprostu. nie ma się czego wstydzić. druga strona kobiecej natury? Kidyś miałem znajomą co fantazjowała że jest tirówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natural born slut
Tandetna otoczka w żaden sposób mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny gdzie trzeba
w jakim sensie tandetna otoczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natural born slut
Chodziło mi bardziej o poprzedni post - o wyjściu na balety w 'dziwkarskim' stroju. to samo z tirówką. Podnieca mnie puszczanie się za duże pieniądze, dawanie z siebie wszystkiego, odpowiednia sceneria itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdgfdfg
a skąd ty możesz wiedzieć że jesteś warta dużej kasy? hahahahaha Naprawdę ładne dziewczyny są zmuszone sie puszczać za np 150 takie jest życie dziwki głupia tempa rozpieszczona suko z dobrego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natural born slut
Poniżej 1 000 zł na pewno bym nie schodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr xxx..
mozesz mi sluzyc zamieszkasz ze mna i bedziesz robic to co do kobiety nalezy a sproboj sie nie wywiazac to zobaczysz co to dyscyplina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona Laura 794-22-45-48
Szukam partnera jeszcze na tę noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory malkolm, ale jakbys mnie zobaczyl to by Ci jezyk do ziemi wypadl i blagałbys zeby polizac mi buta, tak samo jesli chodzi o autorkę, więc nie badz taki do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gooovno chooya tam sie znasz ;) jesli kobieta inwestuje w swoj wyglad czas, pieniadze, uwage to ma prawo oczekiwac czegos w zamian, tej czy innej wartosci czy to cech charakteru ktore sprawiaja ze facet jest ogarniety i potrafi zarobic czy jakiejs innej wartosci chocby i wygladu. i chyba mi nie chcesz powiedziec ze te sliczne dziewczyny ktore tancza po klubach i na kawalerskich sa kiepskie w lozku, bo wg moich informacji: nie są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby taa.. od dziecka czuja wywyzszenie z motlochu to podnieca taka brutalna degradacja, pytanie tylko jak amrginalne sa to przypadki, czy moze wcale nie takie marginalne..? chooy nie chce mi sie rozkminiac ide w kiem nara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopie odczep sie mieszkam w bloku w mieszkaniu do kompletnego remontu i rozkrecam firme ale na razie kiepsko idzie, zwykly szary dzieciak z podworek a w tobie co tyle zawisci wyluzuj zwieracze troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobiazgowy wróbel
"Pochodzę z bardzo dobrego domu z zasadami, pełnego miłości. Mam 20 lat, pieniądze, własne mieszkanie, dobre studia. Nie mam kompleksów, wiem, że podobam się facetom i nie muszę sobie niczego udowadniać. Moje życie seksualne nie jest rozwiązłe, miałam jednego partnera, żyję według zasad, w jakich zostałam wychowana. A jednak, moim marzeniem jest puszczanie się za pieniądze. Od dawna mam takie myśli. Gdy byłam mała, czytałam książki o kobietach porwanych do burdeli i zazdrościłam im(!). Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to społecznie nie do zaakceptowania, z nikim o tym nie rozmawiałam. Czasem myślę sobie, że chciałabym urodzić się w biednej patologicznej rodzinie, gdzie zmuszano by mnie do prostytucji. Podnieca niezmiernie mnie myśl, że idę do łóżka i spełniam zachcianki mężczyzny, który traktowałby mnie jak prostytutkę, wykorzystał i zapłacił. Myślę, że wtedy dostałabym orgazm wszechczasów. W ogóle nie potrzebuję pieniędzy, rozdałabym je albo przekazała jakiejś fundacji, na pewno nie zatrzymała. Najważniejszy dla mnie jest ten element finansowy i fakt, że nie ja wybieram faceta, nie ma wpływu na wygląd i wiek. cieszyłabym się tak samo z przystojnego 20 latka co z siwego 50 latka z brzuszkiem. Na samą myśl o tym jest mi przyjemnie między nogami. Nie wiem, co z tym zrobić. Jedyne co mnie przed tym zatrzymuje to świadomość, jak rodzina by cierpiała wiedząc o takim czymś. Czy ktoś ma podobnie? Wydaje mi się, że nawet prostytutki nie mają takiego myślenia" ********** Możesz rozpocząć takie życie, w dzisiejszych czasach nie będziesz raczej poddana wielkiemu ostracyzmowi, ale wiedz o kilku rzeczach. - masz większe szanse trafić na psychola, - im więcej, i bogatszych będziesz miała partnerów tym trudniej Ci będzie stworzyć mocne więzi z mężczyzną kiedy w końcu zechcesz się ustatkować, a może okazać się to nierealne, - większe są szanse, że będziesz musiała się przeprowadzić do innego miasta aby założyć rodzinę Konsekwencje psychiczne dla Ciebie wynikające z samego faktu prowadzenia takiego życia jakie Cię pociąga są dużo gorsze niż to, że wiedziała by o tym rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrwwwwwweeeeee
A czemu prostytutke nazywasz suka? Suka to samica psa o ile mi wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomax
zalozycielko watku puknij sie w glowe,jezeli bys trafila do burdelu to musialabys obrabiac codziennie po 20-30 pał i dawac dupy kilkudziesieciu spoconym facetom dziennie,inaczej bylabys bita,gwalcona,torturowana,głodzona,stalabys sie wrakiem czlowieka, poczytaj sobie o burdelach w Turcji,Izraelu,Francji,Italii czy Niemczech,widze ze bardzo naiwna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvvbvbvbb
"Czasem myślę sobie, że chciałabym urodzić się w biednej patologicznej rodzinie, gdzie zmuszano by mnie do prostytucji. " Twoj post a raczej stawka ktora sobie wymyslilas swiadczy o tym, ze nie wiesz co piszesz. W Polsce prostytutki sa z wyboru(i moim zdaniem sa to niewarte nawet spojrzenia dziewczynki, ktore potrzebuja na "porsche", bo nie wystarcza im uczciwa praca na "fiata"). Prawda jest taka, ze prawdziwe zmuszane do prostytucji kobiety sa glownie w krajach biednych np. Tajlandii czy Bangladeszu. One robia to za pieniadze, za ktore Ty moglabys kupic w Polsce bilet autobusowy. Nie dlatego, ze chca miec nowy samochod tylko dlatego, ze nie maja praktycznie szans na lepsza prace. Moim zdaniem Tobie sie po prostu nudzi i chcialabys zrealizowac jakas fantazje, a nawet nie przygotowalas sie do tematu :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×