Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TomcioPaluszek

Uzależnienia od fantazji

Polecane posty

Gość TomcioPaluszek

Witam, mam 21 lat i jestem bardzo samotnym prawiczkiem. Przez moją nieśmiałość wszystkie kobiety, które spotykam najwyżej zostają przyjaciółkami. Marnuję czas czytając wypowiedzi dziewczyn, które opowiadają o swoich wpadkach i często marzę, by je spotkać, gdy ich reakcja zdradza interesujący i seksowny charakter. Kocham kobiety i szanuję je. Bardzo. Mimo, że jestem facetem i brakuje mi seksu, często mam wrażenie, że 'kobiecość' jest tak piękna i cudowna, że zwykły stosunek byłby jej profanacją. Dlatego bez przerwy fantazjuję o robieniu minetki i doprowadzania za jej pomocą kobiet do orgazmów. Różnych kobiet: koleżanek, obcych, mijanych na ulicy i widzianych w sieci. Mam na tym punkcie obsesję. Myślenie o tym non-stop powoduje, że bardzo często się masturbuję, prawie tak często, kiedy miałem 13 lat. Tylko w ten sposób mogę to odreagować i na chwilę się uwolnić, by zająć czymś innym. Dzięki za zainteresowanie. Co o tym sądzicie? Jak będziecie pytać, będę odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palisander
sądzimy, że nadajesz się do leczenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzimy, że tacy powinni byc faceci, ale nie mamy żadnego doświadczenia, więc milczymy, bo nie jesteśmy greckim chórem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uggi
niby nic a jednak masz podstawy do rozpoznania poczatków schizofrenii u mojego krewnego podobnie się zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda4444
Hmm..a masz dużo tych przyjaciółek?miałeś dziewczyne ,.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomcioPaluszek
Mam trochę koleżanek, jednak tylko z paroma utrzymuję kontakt. Nie mam oporów przed rozmowami na prawie wszystkie tematy. Z żadną dziewczyną nie byłem tak... na naprawdę poważnie. Jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×