Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

dobra może lepiej rzeczywiście nie. Spotkanie dwóch tak różnych istot może skończyć się tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
przcież gadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
no i jak skończyło się z tym św. Mikołajem? przypiertolił ktoś temu damskiemu bokserowi i czy to byłeś Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz trochę ciężko jest w sytuacji gdy masz 1m20cm wzrostu vs nachlany buchaj 180cm 90kg wagi A gdy taka sytuacja się powtarza to już w ogóle czujesz się jak gówno Nie miałem okazji oddać bo ojciec zmarł zanim urosłem. Moze tu o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
prawdopodobnie, powiem więcej, na pewno chodzi o to z tego gówna ciężko będzie Ci się wygrzebać samemu potrzebujesz kogoś kto Cię zrozumie i będzie umiał przekonać Cię, że możesz z tego wyjśc to jest trudne ale nie niemożliwe życzę Ci abyś na swojej drodze spotkał CZŁOWIEKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwujecie mnie z tym lekceważeniem problemów społecznych. Każdy, założę się ma jakichś krewnych gdzie źle się dzieje, ake swoją wyobraźnie uruchamia dopiero wtedy jak zweszy zysk w pomocy "patologicznej rodzinie"...rzygać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za szyfr...jeszcze nad tym popracujemy:) Ale ja się nie proszę o łaskę. Jest mnóstwo ludzi którzy doświadczyli gorszych rzeczy. Ale Wy jesteście ślepi bo skoro was nie spotkało nic złego tzn że nikogo nie spotkało nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
mogę się podpisać pod tym co mówisz o patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dopomóż nam grzesznikom....odpuść nam nasze winy...ciągnij fleta głupi zgredzie...daj nam na życie pinindze...i jeszczetrochę pinindzy....amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
moim doswiadczeniem jest także przemoc we wszelkiej postaci wiem jak ciężko jest wyjść z tego już nie zadaję sobie pytań: dlaczego właśnia w mojej rodzinie, dlaczego ja? zrozumienie zajęło mi trochę czasu, jeszcze więcej proces przebaczania może też zacznij od tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
dobrze, może być już ... amen jak chcesz Tobie także życzę spokojnych snów i wytchnienia od koszmarów. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli tego nie odreagujesz w jakiś sposób, chociażby symboliczny, to możesz się pożegnać ze spokojem ducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
PS.Przebacz, przede wszystkim sobie, że byłeś dzieckiem, nie mogłeś nic zrobić. Przebacz sobie, że byłeś ofiarą. Na początek, chociaż tyle [ i aż tyle] teraz już zmykam naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako le oryginale
Dzie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako le oryginale
cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cię też? Whath this is? To wyjesteście grzesznikami więc wy szukajcie pomocy. A od nas to w tył krok i salute:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako le originale
Jeszcze nie minął, chyba tracę pracę, kryzys za to piekę tort na jutro, z alkoholem hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako le originale
mówisz ojtam, że chodzi o internetowe znajomości? miałam trzech kochanków wziętych z internetu (stare dzieje) mam jednego przyjaciela, z którym gadam juz 6 lat i sie nie widzieliśmy nigdy, chociaż we live in the same town, jednego kumpla transa i kupę znajomych w kraju i na świecie. jak to teraz podsumowałam, to pomimo zaawansowanego wieku jeszcze sie ząłąpałąm na rewolucje informatyczną hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako le originale
pierdole te kuchenne eksperymenty ślęczę nad tym trzecia godzine, końca nie widać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako le originale
nie chce o tym opowiadać, bo zapeszę. zresztą to i tak praca denna no ale lepiej ja mieć niz nie mieć. Skoro jest noc życzeń to życzyłabym sobie złapać nową pracę, ciekawą i godnie płatną. ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako le originale
skończyłam ten durny tort idę sie bzykać branoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bajzel. znowu kase zgubiłem. Raczej zgubiłe bo ma w kieszeni kutki paczkę 40 a tzn że mnie nie ojebali. W domu było chyba zomoi czegoś szukali...wszystko zmieniło swoje miejsce położenia...ale bajzel:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×