Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość njunnujn
@ bardzo bajdzo sie cieszę, że jest OK :) zatem lecimy na radosna, pełną nadziei, bo wiosenną nutę: http://www.youtube.com/watch?v=4vpeFC_6KIg czujesz jak tu pachnie, tak wygląda chyba raj najlepsze miesiące to kwiecień, czerwiec, maj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
pewnie już po rozprawie... jak widać m. tak na nas zależy, że nie zadał sobie trudu przez te kilka dni, by dopchać sie do jakiegoś kompa i coś do nas skrobnąć. Przynajmniej, nie tutaj i nie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Do mnie na pewno nie, bo oprócz Ciebie, nikt nie ma ze mną żadnego konatktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
moim Zdaniem poszedł w ostry ciąg, obliczony jedynie na doczłapanie sie na rozprawę. A kompa on na nogi nie postawi, nie ma za co. Zamast paru groszy na kafejke internetową, woli pochlać. szczególnie że nie ma juz tutaj swojego poletka, na którym jest bezkrytycznie wielbiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
co do jakiegoś coheeda, to pojecia nie ma kto zacz. Wiem jeno, że L do niego zawodzi. Tylko ktoś zajebiscie inteligentny i dowcipny moze mnie zainteresować na tyle, zeby go czytać, na tanich bawidamków czasu nie tracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Jestem toatlnie niezorientowana :D Nawet nie wiem, kto to L. :D Za mało czasu na kafe spędzam, aby się połapać w tutejszych relacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
też nie wiem, z tego co sie orientuję, to mocno zakrecone lokalne dziewcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
hmm, wpadłam wczoraj na topik dożon alkoholików i troche im zamieszałam, teraz sie dziewczyny nie mogą uspokoić i dobrze, niech przemyślą: czy są takie pokrzywdzone, jak im sie wydaje i co daje im prawo krzywdzić własne dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Domowego lenia mam. Ledwo ugotowałam obiad i poodkurzałam. A mycie podłóg i prasowanie o swoją kolej się dopominają. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
robota nie zając nie ucieknie co masz zrobic dzisiaj, zrob pojutrze, bedziesz mieć dwa dni wolnego itd luuuuzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i widze mojego fana
czy fankie :classic_cool: a tym gownem za przeproszeniem rozdepatynym do zlizniecia z buta cogeeda to jestes ty, mily, delikatny podeszywku :) polatalabym za toba tylko mi sie nie chce 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
cholera, zrobilam cappuccino, zanioslam męzowi, a o swoim zapomniałam i zimne mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma żadnego fenomenu
no i widze mojego fana-- wiesz zjebie ze tobie juz nic nie pomoze, kazy ma cie w doopie zalosna polłuczyno L :O🖐️ Nadajesz się to zliznia gowna mojego i reszty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
ok, ale idź załóz swój topic w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty niestety nie nadajesz sie
nawet do tego by mi ucalowac ten moj malenki bucik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \leniuch jest chora psychiczni
i faktycznie to NAJWIĘKSZA IMBECYLKA na kafe której nikt nie lubi. dołączam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
po cholerę sie wypowiadasz za wszystkich? koffam takich rzeczników ludowych. hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat zalezy mi bardzo
na tym by mnie tu lubiono :) jedyna choroba jest chyba milosc :P i to cie boli ze nie do ciebie :classic_cool: bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
troszkę spadnę stąd, mężo zaprosił mnie na obiad, rezerwacja na 17. Jakby ktoś pisał to bedzie podszyw hahahaha nerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to piknie:(
Witam po długiej nieobecności Chyba jednak nie jestem już mile widziany z tego co zdązylem przeczytac zreszta klepanie w klawiature ekranowa moze doprowadzic do szalu:( Szkoda ze same siebie nie potrficie poddac tak doglebnej analizie psychologicznej. Poki co nie udzielam sie bo produkowanie jednego posta z predkoscia wynalazku guttenberga i to z bledami mija sie z celem...:( albo i żegnajcie. Jak tam wolicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Pisz jak Ci poszlo! Wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazajefajna
a jamam 34 lata i właśnie na portalu randkowym poznałam swojego faceta. pierwszy koleś z którym postanowiłam spotkać się w realu i woow. Już mineło 2 miesiące i jest jak to na początku cudnie, motyle w brzuchu, seks kilka razy dziennie, telefony, smski. Szkoda tylko że nie mieszkamy w tym samym mieście i nasz czas to piątek po południu do poniedziałkowego ranka kiedy trzeba wracać do rzeczywistości i pędzęnia do siebie przez światłowody ;) Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to piknie:(
hmm...jutro napisze jak nowy klawesyn kupie bo zbyt dlugo to potrwa tak po literce klikac mycha. Ale oprocz wydz. karnego jeszcze sie do mnie przypieprzyl wydz. rodzinny i nieletnich...uff koncze bo oczoplasu dostane. Pozdro dla wsieh rebiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
No to do jutra i trzymaj się, bez wspomagaczy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
mÓwiłam dwie rzeczy, ze: nie pójdziesz w dyby i ze pogadamy w piatek. hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
wydzial nieletnich... czy my gadamyn z jakimś Wojtkiem l. 12? haahahaha ogólnie to fajnie, że napisałeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×