Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość dzień dobry :)
jestem starsza ..... dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat do emerytury
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry :)
do następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym Ty znow do mnie if
mowisz ja nie jestem dzien dobry :) raczej nigdy nawet nie racze sie przywitac duch ? ja? intelekt ? boze uchowaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym Ty znow do mnie if
ale mam zaleglosci bo Ty się bierzesz za zajętych: heniek zajęty, Myr zajęty, C zajęty, Szukanie zajęty. a heniek to kto ? Myrek zajety ? przez kogo :O C pomijamy szukanie, Twoj to kogo mi doradzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym Ty znow do mnie if
dobra zawladnal tematem nie mam juz co tu zagladac :) jeszcze mu nie przeszlo 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie moje lata. Po prostu rumcajs był już zjęty i wybrałem propozycje alternatywna. Mam ponad 30 albo 31 lat dokładnie nie kojarze. Ale czuje się rozpięty pomiędzy życiem i śmiercią niczym pajęczyna. MOja dusza krąży po tej konstrukcjii delikatnymi ośmionogimi ruchami. jestem pajakiem...nienawidze tych stworzeń. sorki troszkę wypiłem. jestem pajakiem, który zapomniał gdzie stawiać swe odnóża i stał się ofiarą swojej misternej pułapki...jedyne co mi pozostaje to samemu się skonsumować:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka z marduk
znowu:(:P:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko...jutro muszę znowusz jechć do tych głąbów psychiatrów...choć w zasadzie powinienem powiedzieć: handlarzy prawdy. Nie wiem na co liczą ale wysłali mnie do ordynatora największego szpitala psychiatrycznego w woj łódzkim. Mam pewne doświadczenia związane z tym szpitalem...chcieli łapówę gdy byłem na obserwacji psychiatrycznej wysłany tamże po komisji wojskowej...domyślam się, że zobaczę w oczach ordynatora sumę która ew. zbawiłaby mnie:D...ale kurwa żeby sie zesrał nie dostanie nawet kopa w dupe:D. Jeszcze nikomu nie płaciłem za przysługi i nie mam zamiaru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka z marduk
Łapówki są fajne, ja już wykupiłam sobie miejsce w raju. Będę sobie grać na harfie w czasie kiedy Ty będziesz tonął w smole. Piękne usprawiedliwienie, zupełnie nie do przyjęcia. Trzeźwiej szybko, bo mam sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem trzeźwy. wypiłem trzy kielichy. Dawno nie piłem to mnie trzepło;) 15 min, kawa i jestem jak nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok o co chodzi? Bo cię obciąże za te 15 min kosztami użytkowania komputera i dostepu do sieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko...śnijcie swoje sny. Wierzcie w porządek i prawo. Po to was hodują w końcu. żal mi was...nigdy nie spotkło was nic ekstremalnie drastycznego(sorki If...oprócz Ciebie) więc w co macie wierzyć? czy to nie śmiesne, że człowiek ze swoim doświadczeniem liczonym w max w dziesięcioleciach próbuje rozstrzygać kwestie...ostateczne? Za 100 lat będą śmiali się z naszych poglądów tak jak my śmiejemy się z romantyzmu, młodej polski....itp itd. Dlaczego boicie się wystawić język?...Nie na złość...tylko jak wąż...poczuć smak przyszłości. Ciężko wiem ok. Dobra jestem pijakiem i nie zmieniajmy definicji...a nóż wstrząśnie to posadami świata:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@...wykupiłaś sobie miejsce w raju?:D:D Tak Ci powiedzieli celnicy na granicy:D:D:P A wiesz jaka tam waluta obowiązuje? Bo jeżeli uważasz że za złoto świata kupisz sobie miejsce w raju to chyba miałabyć metafora jakaś...niezrozumiała zresztą dla mnie. Niebo to niebo a my w tym układzie jesteśmy gorzej niż trzecim światem hehe...Widziałaś kiedyś żeby somalijczyk zrobił w konia miliardera który otwiera tam fabrykę butów dla modno-snobów? Jakaś pierdolona franca kupi parkę zasranych butów za 200 abo i więcej euro a nie zdaje sobie sprawy, że trzy murzyńskie wioski żyją z ochłapów tej ceny...mniej więcej z kilku procent:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz taki nie mily to dd sie z toba nie umowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifka juz mnie nie
kochasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifka juz mnie nie
powiedz mi dlaczego juz nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifka juz mnie nie
nie zajmujesz sie mna wcale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka z marduk
tak na prędko byłam dwa razy zgwałcona usunęłam ciążę kiedyś facet pobił mnie tak, że lekarz na obdukcji powiedział, że nigdy czegoś podobnego nie widział i tak mogłabym jeszcze chwilę TYLKO JA NIE JESTEM TYPEM OFIARY i tu jest różnica, a nie w doświadczeniach życiowych samozwańczy psychologu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifka juz mnie nie
nie zauwazasz nawet jusz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifka juz mnie nie
tak wyglada ten Twoj do szczescia klucz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifka juz mnie nie
otworzyłas mnię jak puszkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifka juz mnie nie
porzuciłaś jak wydmuszkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifka juz mnie nie
szlocham płaczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifka juz mnie nie
czy ten czyn okrutny ci wybaczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifka juz mnie nie
nie wiem i sie siebie nie pytam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifka juz mnie nie
zaczynam grac jak zdarta płyta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×