Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość njunnujn
jeb... walłam łbem w klawiaturę nie mam mor kłeszczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
fajny: normalny, dojrzały, odpowiedzialny, sensowny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
no widzicie dziewczęta, bo ja byłam/jestem na innych forach, czatach, portalach i kurna powiem Wam... tam jest inny lepszy świat, męzczyxni niewybrakowani tam występują w sporym wyborze, rozmowy toczą sie przyjazne a psychopaci są tępieni. Rilli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobsze ze tylko z lekka
sie tak zastanowic to moze i senownie piszesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njun faceci których znam z reala zachowują się podobnie jak ci z kafe. Zresztą część facetów poznanych na kafe poznałam w realu. To nie miejce tworzy człowieka a człowiek miejsce. Jacy jesteśmy w realu tacy jesteśmy tu. No może tu czasem bez zahamowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się nie chce łazić po innych forach. Wolę pójść nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobsze ze tylko z lekka
fakt glupia jestem wszedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
przepraszam, ale mam inne wnioski, jak tu przyszlam pierwszy raz, bo tematy z kafeterii są nieźle pozycjonowane i szukając czegoś po zwrocie, można łatwo tu trafic wiec jak wlazłam to oczy w słup zrobiłam i w głowie jedno słowo : DZICZ! tu jest okropny poziom, poza tym banalnie i durnowato ludzie sie wypowiadają, owszem ludzie tworzą miejsce, ale tu są po prostu głupi i nudni ludzie, o wytworach socjopatycznych nie wspominając, to jest kloaka. Nigdzie juz nie łażę poza ten topik , bo mnie osłabiają wypowiedzi, których czytanie jest jak jedzenie popcornu na filmie klasy F, owszem każdy czasem chce płytkiej rozrywki, ale nie można karmic sie tylko tym. To uwstecznia.. A jak dyskutujecie nad jakimś typkiem C,K,P... to sprawiacie wrażenie zakopanych na amen i zafascynowanych byciem w tej wirtualnej zbieraninie odpadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobsze ze tylko z lekka
nawet jesli to sama musze to w sobie zabic poki to nie nasapi bede :( normalnie jestem nie do zniesienia trudno sobie wyobrazic ze moze byc gorzej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn "tu są po prostu głupi i nudni ludzie, o wytworach socjopatycznych nie wspominając, to jest kloaka" Tam, gdzie król (i królowa) chodzi piechotą - tam kosza wonnych róż szukać na próżno. Aczkolwiek niektórym udaje się, hmm...., powiedzmy: zwąchać :) nawet tu. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. A tworzenie przytulnej przestrzeni na poziomie można zacząć od siebie, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobsze ze tylko z lekka
zwąchać się :( wciąz czuję czyjąś obecnośc ale bedac taką wariaką to sobie nie tylko czyjąś bliskośc można wmówić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njun chyba cie ponioslo. Naprawde uwazasz ze moje rozmowa n L o cohedzie to clou mojej egzystencji??? No sorki ale kazdy sadzi po sobie :P nie odrozniasz zartow??? Poznalam na kafe roznych ludzi. Swoja przyjacolke. Znamy sie z 7 lat, jexdzimy do siebie. Wiemy o sobie wszystko. Poznalam tu swojego faceta. Moge go nie lubic ale faktem jest iz bylismy ze soba w realu. nie demonizuj njun. Poza tym ciagle na kafe sa topy na ktorych rozni ludzie tworzyli grono fajnych znajomych. I przenosili to w real. Np Diably.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej njun...a po co Ci "fajne chłopy"? Przeca jednego podobno cudownego już masz? To taki jest prawdziwy cel Twojej pisaniny?: "01.02.2012] 23:05 [zgłoś do usunięcia] njunnujn fajny: normalny, dojrzały, odpowiedzialny, sensowny..." 01.02.2012] 23:08 [zgłoś do usunięcia] njunnujn no widzicie dziewczęta, bo ja byłam/jestem na innych forach, czatach, portalach i kurna powiem Wam... tam jest inny lepszy świat, męzczyxni niewybrakowani tam występują w sporym wyborze, rozmowy toczą sie przyjazne a psychopaci są tępieni. Rilli! Coś Ci sie popierdoliło...Odpowiedzialnego i normalnego masz w domu. Szukasz kogoś kto Cie porządnie przerżnie szmato... kurwo wypowiedziami tymi skreśliłaś się z listy bywalców tego forum. Wypierdalaj stąd i nie wracaj bo, przynajmniej jeżeli chodzi o mnie, zostaniesz potraktowana jak dziwka, którą zresztą jesteś. Raz się na Tobie przejechałem...drugi raz...naiwny jestem. Ale Ty faktycznie zdzira pojebana jesteś. Przyczeop się jeszcze raz do kogoś tutaj to Ci rozjebe psyche kurwiszonie zdziczały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychopaci są tępieni powiadasz...na tych innych topikach, "w lepszym świecie"? No to nic dziwnego, że się tam nie udzielasz. Bo jesteś wzorcową psychopatką. Zaczynasz znajomość od "wpierdul" i ponizania...Jednak DD miała rację...jesteś suką. Wściekłą suką...a takie się usypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz juz spac bo zaczynasz mnie wkurzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobsze ze tylko z lekka
a mnie az chce sie przez Was płakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
a tan pijany skurwiel znowu pierdoli jak nakręcona katarynka a tak głodne teksty, że szkoda czasu. może ty bys wcisnął sie w kazdą dziurę, która chciałaby taki chłam jak twoja postać (oczywiście gdyby ci stawał ten flak) ale to nie moja bajka by pierdolić sie byle jak byle z kim i byle gdzie, mam męża i rozmawiam z innymi ludzmi, nosz kurwa co za dziwne zachowanie, prawda? bo twoja mentalnośc prawiczej cioty nie pozwala ci widzieć kobiety zamężnej inaczej jak gotujacej zupę i kontaktującej sie jedynie ze swoim ulubionym serialem. durna prostacko widząca świat tępota wychodzi z ciebie jak wychylisz kielicha ale to twój problem jesteś sam i tak zostanie. hahahahahaha dobranoc wszystkim:) a ciebie niech pokręci i czyrakami zasypie czyli cos masz- masz urok ode mnie na ciebie! hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdol sie dziwko                                       :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
hahahahaha co za ciota, gorzej niż zero, będę sie modlić abyś skończył szybko te swoje męki i zatruwanie powietrza, totalna srako płci męskiej w teorii. sikam ze śmiechu jesteś megażalosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracamy do korzeni?:D:D:P Wreszcie pokazujesz swoją prawdziwą naturę...Jak Ty mogłaś tyle wytrzymać? hahahaha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobsze ze tylko z lekka
tak chcialam spedzic mily z wami wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
po twoich popisach to słabo wypadam miszczu kopania własnego dupska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety byłeś jesteś i pozostaniesz do końca życia zadufaną w sobie...przepraszam....zakochaną w sobie blondynką. Rozpieszczoną przez facetów i aspirującą do miana wielkiej myślicielki naszych czasów A co mamy? Czarownice rzucającą w bezsilnej złości uroki...o żeśz kurwa!!!!!! AAAAAAAAAA...już mi czyrak rośnie...na fiucie....ojojojojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
mile wieczory są u babci na herbatce i ciasteczku teraz jest czas mojej rozrywki z tym klaunem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
jeszcze nic nie rośnie ale osyfi cie cos na stówę hahahahaha zbieraj na penicylinę, mendo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobsze ze tylko z lekka
byl czas kiedy mnie tak traktowalas :( el sraczka dobrej nocy nie chce mi sie juz Was czytac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coś Ty taka wygłodniała widoku kutasa? Mężowi nie dryga już? Pewnie przez to, że robisz się stara i brzydka...w dodatku pizda Ci sie rozlatuje....i co Ci zostanie? Rzucanie uroków na każdeego kto Ci podpadnie? Jeszcze teraz jesteś w miarę atrakcyjna i ma to swój urok ale już Cię widzę za 10 lat...Wreszcie spełnisz się jako czarownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
robisz sie nudny, a to niewybaczalne, teraz łaskawie na ciebie pierdnę i zostawię w tym uroczym stanie kompletnej padaki. wal sie P R Z E G R A Ń C U hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×