Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość dzień dobry :)
tak w ogóle witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj i na razie póki co. Musze załatwić sobie zwolnienie bo nie pojechałem na badanie sądowo-psychiatryczne. Jakoś nie chciało mi sie telepać nieogrzewanym tramwajem dwie godziny do łodzi w taka pogodę nerka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody do głowy by mi nie przyszło przepraszać w Twoim imieniu lub Cię obecnie wspierać. Przeprosiłam za siebie. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patse wilkiem
Zapomniałaś jeszcze przeprosić njun że Cie od dziwki wyzwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patse wilkiem
1) 00:03 [zgłoś do usunięcia] niunczako "ona ma faceta i pisze na dwie ręce i do niego i do tego pomylonego malkolma. Nie ma minimum etyki ta dziewucha, takie koorewskie nasienie. Może lubi na dwa baty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patse wilkiem
2) 00:17 [zgłoś do usunięcia] niunczako " w sumie dopie**alam się do tej dziouchy, co sobie tutaj salonik adoracji urządza, jednoczesnie gadając z "lubym" na skype'a. Obludna suka z niej" Przypominam, że były to słowa nie sprowokowane niczym gdyż wcześniej nie mieliśmy przyjemności z panią njun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patse wilkiem
3) To już do mnie róewnież niczym nie sprorokowane: 00:26 [zgłoś do usunięcia] niunczako "są takie lejtmotywy, które zawsze śmieszą. Lubię cie, jesteś przegrańcem ale masz poczucie humoru, długo siedziałęśw psychiatryku?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patse wilkiem
4) również do mnie i również j.w 00:10 [zgłoś do usunięcia] niunczako "ok ok jesteś impotentem, wirtualny sex ci pasuje i wystarcza" Dodam, że nie odbywało sie nic co można by chociażby delikatnie skojarzyć z seksem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patse wilkiem
WIęc Njun kochana...przepraszam CIę za wszystko😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry :)
o co tu chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo kumam o co Ci chodzi Młody??? njun przeprosiła za te teksty, sprawę uważam za zamkniętą. Po cholerę kolejny konflikt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patse wilkiem
Mnie nie przeprosiła tylko CIebie. Poza tym nie spotkałem sie z krytyką w stosunku do jej osoby ze strony forumowej społecznosci. Najwidoczniej oburzenie w stosunku do mnie nie było wynikiem moich słów tylko mojej płci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patse wilkiem
A jeszcze co do bożonarodzeniowego topiku. To wielokrotnie wyczytałem tam bzdury o misji ewangelizacyjnej jaką ma każdy chrześcijanin...natomiast już przekonywanie ich do innych poglądów to szukanie awantur itd. Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co M...nie spałam już 36h i nie mam siły na kolejną aferę. Pogodzisz się z njun jak zwykle i tak to się bedzie kręcić aż się w końcu komuś znudzi. Idę spać. Dobranocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patse wilkiem
DD to są cytaty z powitalnych wypowiedzi njun skierowane do mnie i Iftar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...zważywszy że Twoje przekonywanie ich odbywało się za pomocą ognia i miecza to fakt...żal :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patse wilkiem
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patse wilkiem
No to akurat sposób dobrze im znany wiec powinni być przygotowani na takie działania:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patse wilkiem
Najpierw słali jakiegoś przyszłego św frajera do prusów czy innych plemion "pogańskich". Tamten oczywiście konkretnie bluzgał ich bogów i deprecjonował ich wierzenia...czym to się musiało konczyć to raczej rzecz jasna i powszechna. Jak już możni panowie mieli pretekst i namaszczenie papieża organizowali krwawy odwet "w imie chrystusa" przy okazjii przyłączjąc spore połacie ziemi do swych włości, zbijając majątek na sprzedarzy niewolników itd itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry :)
i wy tu tak zawsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patse wilkiem
Nie ja to zacząłem ale oczywiście zdaje sobie sprawę że jestem odbierany jako prowodyr. Mnie od rycerzyka wyzywają ale jak jakiś pieprzony prawik zobaczy tylko okazję, że może stanąć w obronie "damy" to nie omieszka z niej skorzystać bez względu na temat sporu;) No i oczywiście jeżeli na tym forume jakiś facet "zabłyśnie" agresją słuszną czy też nie wobec jakiejś kobity to z automatu ma wrzucane wiązanki typu: sfrustrowany prawiczkowaty nieudaczniku spędzajacy czas w wirtualnym świecie bo prawdziwego się boisz" Typowa wiązanka ludzi bez argumentów. Mam ich w dupie tym bardziej że nie muszę i nie mam potrzeby się nikomu tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nieco
tak trzymaj🖐️ szkoda, ze tak pozno podniosles przylbice rycerzu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry :)
nie dość że to nasze życie bywa ciężkie, to jeszcze je sobie uprzykrzacie nie lepiej się miłować ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry :)
niekiedy fajnie się czytało co poniektórych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patse wilkiem
Czytało to czas przeszły. Tzn, że już nie będziesz czerpała przyjemnosci z lektury twórczości kafeteryjnej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry :)
będę :) ale pisałam o czasie ... do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patse wilkiem
19:32 [zgłoś do usunięcia] co nieco tak trzymaj szkoda, ze tak pozno podniosles przylbice rycerzu No tak. następna sugestia odnosnie moich doświadczeń seksualnych. I jak tu kurwa z takimi gadać? Taaak...masz racje: jestem impotentem i prawiczkiem. W dodatku pedofilem transwestytą. Gwałcił mnie tatuś i cale wujostwo. Regularnie robie laski za symboliczne pogłaskanie po główce i lizaka Usatysfakcjonowany\a...To wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patse wilkiem
Moja wina. W tamtej wypowiedzi do której się odnioso to coś popełniłem błąd stylistyczny...A tu się nie wybacza żadnych błędów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×