Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

Ilu przystojniaków dzisiaj widziałam! Polacy jednak potrafią

Polecane posty

Gość kgfkgdkhgdkghk
skąd wiesz że to byli polacy ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_love
gdzie ich widziałaś, bo w moim mieście ich brak! Przeprowadzę się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumun czemu nie, kiedyś miałam na nich faze :D no chyba Polacy, na obcokrajowców nie wyglądali, wniosek w poniedziałki koło południa warto być poza domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie, ale czasem są takie dni gdy ani jednego! tylko dziadkowie, wymoczki, dresy, żule.... albo typy nieciekawego informatyka wiadomo o co chdozi :D a dzisiaj to chyba z 5 ich było jeden bardzo wysoki, siedział kolo mnie w busie, inny podobny do Ałstralijczyka ! (a nawet ładniejszy) kolejny był w mocno połyskującej kurtce, ładniutki pewnie gej :o a jeszcze inny wsiadl do autobusu i miał takie ładne usta...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 przystojnych znaczy :D Juzek - przystojni ale mogę sobie na nich tylko popatrzeć...a żeby któryś mnie chciał...:o a Antypody...ciepło, zielono...beztuskowo :classic_cool: poza tym tamten koleś ma w sobie to coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zagadują, nie podrywają, niektórzy nawet nie spojrzą...tacy są zapatrzeni w swoje komórki...pewnie smsują z jakimiś naprawdę fajnymi loszkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_love
jadę do Wawy więc, lecę do domu się pakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_love zbanowana?! juzek - ale nie o takie coś mi chodzi ;p żeby nie walić smutami pokażę, Wam jakiego mejla otrzymałam (zapewne też nie od przystojniaka) Witaj drogi, Uzupełnienie dni, prosimy o przebaczenie mnie, czy i ingerencji w swoją prywatność, nazywam się Pani Viviane Yolande, Wiek 24, wysokość 5 m 11 cm, waga 61, i jestem tylko córką Late Pan Ramatou Yolande Abidżan, Wybrzeże Kości Słoniowej w Afryce Zachodniej, mój ojciec był potentat biznes i polityka. Zauważyłem, jesteś ważny osobowości przed i podjąłem decyzję, aby z Tobą skontaktować. Proszę będzie jak dowiedzieć się więcej o ciebie, bo mam przy sobie kilka funduszy, które będzie jak zainwestować w dobry biznes tam w danym kraju. Szkoda, że nie można być uczciwym do mnie tak, że mogę wejść do tej inwestycji z Tobą jestem ja i ja także potrzebował dobrych rad. Przede wszystkim będzie chciałbym wiedzieć, co robisz dla życia; pamiętam przykuł moją uwagę, że dlatego i skontaktujemy się z Tobą w pierwszej kolejności. Poznamy się bardziej jak komunikować się ze sobą. Dziękujemy za zrozumienie, mając nadzieję usłyszeć od ciebie szybko. Z mojego serca, Pani Viviane Yolande

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema Malutka 🖐️ no więc jak sie wczytałam to wyszło, że pisze do mnie jakas laska z gigantyzmem a do tego interesowna "Zauważyłem, jesteś ważny osobowości przed i podjąłem decyzję, aby z Tobą skontaktować. " co za bycz :O 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Wy mówicie Spam?! a ja odpisałam jej jako facet, że nie jestem nikim ważnym, tylko skarbnikiem ku-klux-klanu :classic_cool: no i jesli dalej aplikuje na to stanowisko to niech wysle cv z foto tzytzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poważnie wiem, że spam, ale zawsze te mejle mnie bawią, im gorzej przetłumaczone tym lepiej :D tylko sie zastanawiam - czy czasem mój angielski nie wygląda podobnie dla anglojęzycznych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o juzek jakbyłes w Au to napisz coś wiecej koniecznie! :D ja chhyba sie wylacze na chwile bo nawwet pisac nie moge przez bol miesnia palca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×