Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudia 345678

NIE CHCA MI UZNAC REKLAMACJI , CZY SLUSZNIE?

Polecane posty

Gość klaudia 345678

Zamowilam w pewnej formie drzwi wejsciowe na wymiar. Przyjechal gosciu wszystko pomikerzyl i po 8 tyg przyjechali zamontowac WIECZOREM. Jak pojechali ja sie patrze a tam lustro weneckie jest wewnatrz ( tzn jak ja jestem wew to nie widze kto jest na zew przezd drzwiami przy czym ta os na zew mnie swietnie widzi. :( Od razu zglosilam reklamacje i baba mi odpisala tak " Zgodnie z inf jakie posiadam lustro weneckie jest od srodka wiec nie bardzo rozumiem reklamacje" "sZYBA KTORA B Y sprawiala egekt lustra weneckiego z pomieszczenia ciemniejszego do jasmiejszego zaprzeczaloby II zasadzie termodynamiki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 345678
Napiszcie mi jak wy to widzice bo ja mysle, ze mi kit wciskaja... Nie wiem co robic bo kosztowaly 2300zl to jak dla mnie bardzo duzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo rozumiem w
W czym problem? Chyba tylko w Twojej głupocie. Lustro weneckie działa tak, że w pomieszczeniu jaśniejszym jest efekt lustra, natomiast ze strony ciemniejszej jest szyba. Inaczej to nie może działać :D Trzeba było się dowiedzieć dokładnie zanim zamówiłaś i zapłaciłaś :o Jedyne co możesz teraz zrobić to zakleić tę szybę, bo reklamacji Ci nie uznają raczej, ja bym wyśmiała taki powód reklamacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo rozumiem w
Ale zawsze możesz zapalić światło na zewnątrz, przed drzwiami, a zgasić w pomieszczeniu. Wtedy Ty będziesz widziała osobę na zewnątrz, a ona zobaczy lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 345678
nie bardzo rozumiem w , sluchaj tepoto! Wlasnie dostalam pozytywna odp z tej firmy - niedlugo wymienia mi szybe . Wiec zanim zaczniesz nazywac kogos glupim najpierw sam/a sie doksztalc bo rzeczywiscie przyznali mi racje ze szyba jest zamontowana na odwrot. Boze jacy ludzie sa wredni, zeby tylko komus dokopac. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo rozumiem w
A to ciekawe, bo mam lustro weneckie w domu i działa to w dwie strony, zależnie od tego po której stronie jest jaśniej, a po której ciemniej, więc nie bardzo rozumiem, co ci da odwrócenie szyby, ale ok. Odwracaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
" Lustro fenickie (często mylnie[potrzebne źródło] nazywane lustrem weneckim) odmiana lustra, która odbija część światła, a część przepuszcza (pomijając światło pochłonięte). Jest to szyba pokryta cienką warstwą metalu. Zazwyczaj umieszczone jest pomiędzy dwoma pomieszczeniami jedno z nich jest przyciemnione, a drugie jasno oświetlone. Osoby znajdujące się w jasno oświetlonym pomieszczeniu widzą własne odbicie. Światło z pokoju ciemnego również przechodzi do pokoju jasnego, ale oko ludzkie widząc znacznie jaśniejsze odbicie z jasnego pokoju nie dostrzega tego światła. Natomiast w ciemnym pomieszczeniu światło przechodzące przez lustro ma znacznie większe natężenie niż odbite od tej lustra, więc osoby znajdujące się w nim mogą swobodnie obserwować jaśniejsze pomieszczenie jak przez szybę. Podobny efekt widać także w zwykłych szybach okiennych: w słoneczny dzień patrząc na nie z zewnątrz widać tylko odbicie, a trudno dostrzec wnętrze budynku; w nocy kiedy mieszkańcy zapalą światła, sytuacja się odwraca. W lustrze fenickim odbija się znaczna część światła, dzięki czemu odbicie wygląda tak jak w zwykłym lustrze. Nie można zbudować lustra, które da taki efekt między równo oświetlonymi pomieszczeniami, bo przeczyłoby to drugiej zasadzie termodynamiki, ponieważ lustro takie umożliwiałoby transport ciepła z obszaru chłodniejszego do cieplejszego.' Odwracaj do woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszszszzzz
http://www.drzwi.krakow.pl/szyby.html#szyba-lustro-weneckie "Lustro weneckie jest szybą, która jest zbliżoną kolorystycznie do szyby grafit-reflex, ale ze znacznie silniejszym odbiciem lustrzanym. W pogodny, nawet niekoniecznie słoneczny dzień, z zewnątrz szyba ta wygląda jak zwykłe srebrne lustro, zaś od wewnątrz można przez nią patrzeć na zewnątrz budynku. Patrząc przez tę szybę na zewnątrz widzimy wszystko w grafitowym kolorze - ponieważ powłoka odbijająca jest wykonana na szkle grafitowym w masie. Należy tutaj jednak zwrócić uwagę na to, że lustro weneckie ma także dosyć silne odbicie w niepożądanym kierunku tzn. od wewnątrz domu. Jeżeli wiatrołap, w którym będą zamontowane drzwi, będzie bardzo dobrze oświetlony, czy to przez oświetlenie sztuczne, czy doświetlony światłem słonecznym wpadającym przez okna, lub inne drzwi, to patrzenie na zewnątrz przez taką szybę będzie bardzo utrudnione (lub nawet niemożliwe) ze względu na wsteczne odbicie - z obu stron może wystąpić pełne lustrzane odbicie." http://www.wnetrzarium.pl/czy-lustro-fenickie-ma-jakies-zastosowania-w-aranzacji-wnetrz/ akie lustra wykorzystuje się w sali przesłuchań, po jednej stronie imitacja lustra, po drugiej przyciemniona szyba. Dodatkowo można zamówić bardziej przyciemnioną szybę aby wzmocnić efekt przyciemnienia od strony, która nie odbija światła jak lustro. Takie szyby można wykorzystać w oryginalnych projektach np. szklanych balustrad; z jednej strony będziemy widzieć lustrzane odbicie, z drugiej zaś przyciemnioną szybę. Szyby tego typu zamontować możemy w mini altankach, tak aby strona lustrzana była skierowana na zewnątrz. W taki sposób nikt z zewnątrz nie zorientuje się co dzieje się w środku pomieszczenia. Pamiętać jednak należy, że w porach nocnych, kiedy światło wewnątrz pomieszczenia będzie zaświecone, efekt będzie odwrotny. Wnętrze będzie widoczne, gdyż szyba przepuszcza promienie świetlne. http://szybka.pl/lustra-weneckie.html Lustro weneckie sprawdza się najlepiej w kontrolowanych warunkach oświetlenia, gdzie najkorzystniejszy stosunek natężenia oświetlenia wynosi 8:1. Należy jednak podkreślić, że właściwości szkła mogą ulec odwróceniu, jeśli stosunek ten ulegnie zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.....
mam w pracy lustro i jest tak jak piszą poprzednicy. Wszystko zależy od naświetlenia pomieszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×