Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiki8888

Matlife Amplico

Polecane posty

Gość Wiki8888

Witam Zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy w MetLife Amplico. Szczerze mówiąc nie pamiętam, żebym wysyłała tam swoje CV, albo było to tak dawno (co najmniej 6 m-cy wstecz) że już po prostu zapomniałam. Osoby które tam pracują bądź pracowały bardzo proszę o wszelkie informacje na temat pracy w tej instytucji. Z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haerowa 35
na jakie stanowisko? w w-wie? w cenrtali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki8888
Chodzi o woj. małopolskie. Nie wiem na jakie stanowisko bo wczoraj miałam telefon z zaproszeniem na rozmowę i w związku z tym , że nie kojarzyłam w ogóle wysyłania aplikacji do takiej firmy, osoba dzwoniąca powiedziała mi pokrótce, że chodzi o agenta ubezpieczeniowego, budowanie portfela klientów, jakaś umowa na 2 lata. Nie pytałam o więcej szczegółów po pierwsze dlatego, że poznałabym je na spotkaniu. Ale przemyślałam sprawę i na spotkanie raczej nie pójdę dlatego, że odkąd wysyłam aplikacje ładnych kilka miesięcy, nigdy nie odpowiadałam na ogłoszenia m.in. dotyczące właśnie agentów ubezpieczeniowych, tam gdzie wymogiem było założenie działalności gospodarczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki8888
haerowa 35 jeżeli możesz, pomimo mojej decyzji napisać o pracy w tej firmie to proszę napisz. Być może komuś innemu będą przydatne podane przez Ciebie informacje :-) Nie spotkałam się tutaj z wątkiem nt. MetLife Amplico. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×