Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

ZAGADKA :D skąd są...

Polecane posty

ej jak bedziesz tam czesciej to mozemy na siebie wpasc i bedzie przypał :D o dziwna sprawa...wlasnie napisal do mnie na skajpie jeden Belg i pojawiło mi sie 'wiadomosc usunieta' :O w ogole z tyloma gadalam ze juz mi sie zaczeli mylic...ale i tak Ałstralijczyk naj..... :( (tzn.Litwin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię bo bywam raz na rok -dosłownie :D ale jak już jestem to spotykam ciekawych ludzi, był jeden facet z mojego kraju, mieszkający 60km ode mnie. 9/10 ode mnie dostał, ale był żonaty 😭 😠 a to już koniec z nim? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem czy koniec...ostatnio poszlam sobie bez pożegnania bo rozmowa sie nie kleiła, a teraz tydzien go nie ma...a mówił coś o wyjezdzie do innego miasta...zobaczymy jak to będzie jak wróci...wiecej rozmow bez video nie zcierpie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulllllllllllabyyyyyyyyyyyyyyy
czkawka jak to jest? ten alstralijczyk to litwin? o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak :) czyli w sumie jest Europejczykiem :) no i jak przyjedzie na Litwe to babcia mu zaproponowała wycieczke do Polski :D :D dobre co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma to tamto....
Czkaweczko poszukaj łormianina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na cóż mi Ormianin? :D kojarzy mi sie to z brudnym handlarzem papierosami na zielenieckiej (bez urazy dla nikogo!:) ) chociaż poznałam ostatnio przystojnego miłego Gruzina :) myślałam że to niemiec tak przyzwoicie wygladał :D i co najważniejsze znał angielski....pokazał mi że czyta ksiązke własnie w tym języku...imponuje mi jak facet sie rozwija sam dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja odpowiem
Ni Tobie a mi :) do pooglądania nie do wąchania :P Greka też bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×