Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

ZAGADKA :D skąd są...

Polecane posty

kraje w kolejnosci alfabetycznej: australia (żeby była jasność nie jest to ten mój ałstralijczyk tylko jakiś inny) austria turcja uk usa usa 2 (texas) podpowiem, że najprzystojniejszy (wg mnie) jest Austriak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda ona
ciapaty pewnie z UK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja odpowiem
Witak Czkaweczko :) Jak na mój gust uk,ale ja to wiekowa jestem więc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda ona
2 czyli dobrze mniemałm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja odpowiem
musiałam się pobawić w wyliczankę padło 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulaby wróciłam ;D chcoiaż cały czas tu byłąm...zawsze jestem i będę :D nawet jak mnie zbanują i jak nie bede mieć neta :P kafe ponad wszystko 😍 :D Prawa-tywa - dwa razy postawiłaś 2 a 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee, ciapaty to nr.4 z Turcji... a ten 2 to z Texasu..ale fakt wygląda jak potomek pocahontas i innych indian... zgadza się nr.1 to UK a jeszcze przypomniałam sobie z jakim brzydkim amerykańcem ostatnio gadałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci :D to zupełnie tak jak ja :D najmłodsi z którymi gadałam mieli chyba po 15 lat...ale np. nr 5 ma 21 lat w yglada młodziej od biebera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja odpowiem
Czyli mimo sędziwego wieku mam oko WOW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoja droga ostatnio byłam na omegle i rozmawiałam z 8 latkiem z texasu :D aż musiałam mu screena zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huehue :classic_cool: ale przecież nie są nago :P chociaż jak sami siedzą goli przed kamerką to już ich wina ...zresztą z żadnym nie gadałam dłużej niz 5 minut ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 latek ?!?!?!?!?! hahaahahahha o matko...kto im na to pozwala ;D przecież tam mmogą w każdej chwili dostac penisem w ekran/kamerke nie wiem jak to ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah o kurde ;P ale jakby Cie złapali za to, to byś miała łatke; 'gadala z 8 latkiem o penisach' :classic_cool: a tam wszsycy tacy zboczeni ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chciał go pokazać? :classic_cool: ej pomysl jak mozna by na tym kase robić - screeny i potem ich odnajdywac i szantażować że pokazemy ich rodzicom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nie :D on na dzień dobry do mnie: penis. jako przykładna obywatelka napisałam, mu żeby się wstydził :classic_cool: a on wysłał mi buziaka ❤️ nie chce wiedzieć co z niego wyrośnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przystojny byl chociaż? :D ja to nie mam cierpliwości, jak mi któryś pisze "dick" to ja mu 'dick on your mouth' ;D i przełączam... ale raz miałam przypadek że trafiłam na jednego kolesia 2 razy! to dopiero była wtopa...bo on powiedział że już idzie bo u niego byl srodek nocy...a potem go zobaczyłam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*in oczywiście nie on ... no a tamten koleś wczesniej byl spoko, dodalismy sie na fejsie (mial 700 znajmych:O) no i wydawał sie ok...ale jak mnie tak oszukal to go skasowałam ze znajomcyh :D gupi polawiacz friendsów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojaaaa :o starzej go sobie wyobrażałam , chyba zawyżył swoj wiek :D wyglada młodziej od kacperka z rodzinki.pl :D masakra ;p ale jakis taki ciemny coś...jednak nie mój typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×