Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akinom3070

choinka fioletowo -kremowa(ecri)

Polecane posty

Gość akinom3070

a może fioletowe bąbeczki i do tego kremowe kokardy dla rozjaśnienia choinki co wy na to? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię łososia bardzo!
bĄbeczki? Ja nie mogę się wyleczyć ze złotej choinki :o W tym roku: złoto-czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam, że na choince wiesza się bombki a nie bombeczki ale ok ;) No mnie się podoba jak choinka jest ubrana w jeden/dwa kolory, wygląda to bardzo elegancko i estetycznie. Myślę, że połaczenie fioletu i ecri byloby bardzo gustowne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja choinke zamowilam bedzie piekna wysoka na dwa metry z ozdobami , koszt tego cacka 3000 tysiaki, ale czego sie nie robi na swieta jak sie ma pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A '
Idź głupia cipo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oba kolory beda
dobrz ewygladaly ze sobą. ja mysle jednak na polączeniu fioletu z perłowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowo - ecru
będzie ładna. Przeważnie tak wystrojone choinki występują w Carrefourze . I jeszcze kokardy . No cudna będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Fiolet+złoto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El nio 5
Fiolet ze śnieżna biela tez niezle ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fiolet ze złotym też brzmi nieźle, ciekawa jestem jakby sie to prezentowało ;) Kupujecie sztuczne choinki czy prawdziwe w tym roku? Skoro już jesteśmy przy temacie choinek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej weź pisz po polsku
Fioletowe ze zlotym to takie pogrzebowe kolory ...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaaaaaa
bOMbeczki, nie bąbeczki. Jak chcesz miec taką naciąganą, a la sklepową choinkę z witryny, to ok. Fioletowy pasuje do kremowego jak najbardziej, ale zależy od odcienia, myślę, że chłodny fiolet będzie dobry, może wpadający w indygo? bo ciepła lila na zielonej choince + ciepłe ecru będzie wyglądać tandetnie. Ja bym zrobiła bombki w obu kolorach, a łańcuchy np. złote/ecru perełki albo zwykłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaaaaaa
choinkę zawsze mamy żywą. zwykle w doniczce, ale odkąd mija się to z celem (bo podcinają korzenie i później drzewko i tak się nie przyjmuje w ogrodzie) od zeszłego roku cięte. Nie wyobrażam sobie sztucznej, jest wbrew pozorom mniej ekologiczna bo rozkłada się tysiące lat, a choinki i tak są specjalnie hodowane, nie 'dzikie' z lasu, a później się rozkładają naturalnie :) ja tam zawsze ubieram na kolorowo, kiedyś robiłam na biało-czerwono jak miałam patriotyczną fazę i ładna była. ale szkoda mi kasy na nowe ozdoby używam co roku tych samych, a choinka zawsze wygląda inaczej ;) do tego pierniczki, cukierki itd. w tym roku mam ambitny plan ubrać w 100% po staropolsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jatamwolę
A co sądzicie o mocno oliwkowych bombkach i złotych kokardach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka fioletowa
może granatowo-srebrne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem że
e tam -fiolet i kremowy to się daje do wieńca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×