Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycki_l

lokówka dla dziewczyny na mikolaja! pomozcie!

Polecane posty

Gość Patrycki_l

Mikolaj sie zbliza, nie mialem pomyslu na prezent dla dziewczyny zupelnie, ale dzis rano wspomniala, ze chce kupic sobie lokowke do wlosow i tu moj problem .. jestem facetem i sie zupelnie nie znam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj
masz sporo czasu, proponuje poszukac na allegro najbardziej popularnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara_panikara*
a ile kasy masz zamiar przeznaczyc? bo to ma duze znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plymouthona
a wiec, proponowalabym firme Remington, jesli chodzi o model to juz zalezy jaki chce Twoja dziewczyna osiagnac efekt, tzn male loczki czy duze loki czy fale, czy moze multifunkcjonalna lokowka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje Babyliss'a - najlepsza firma, esli o takie gadżety chodzi. mam prostownice i lokówke od nich i sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycki_l
Kara_panikara* - 2, 3 stówki wystarczy? plymouthona - blagam CIe nie zadawaj mi takich trudnych pytan ! O-o Wercia**Pe - a jakis konkretny model ? jak wpisałem w google to sporo tego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala_emi_hh
allegro odradzam chyba ze sprzedawca jest sklep. Dostnaiesz jakiegos chinczyka jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plymouthona
osobiscie posiadam Remington Stylist Multi Style S6600, jest boska :) majac ten sprzet mozna osiagnac kazdy wymarzony efekt :) nawet mozna prostowac wlosy ;) na prawde polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.splendore.pl/Lokowka_do_wlosow_BAB_217123E__p7569.html tu masz za 190zl http://www.splendore.pl/Lokowka_do_wlosow_BAB_2270_TTE_p7574.html i za 250 - tą mam ja i jest bardzo dobra. Srednice proponuje 16tke albo 19tke ale optymalnie by bylo 19tke jak totalnie nie masz pojęcia. Swoją drogą facet kupujacy takie prezenty to skarb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remingtona prostownico- lokowke curl&slek mialam okazje przetestowac i o ile kreci bardzo ładnie to prostuje moim zdaniem kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka_stonka*889
a moze tak prostownico - lokówe jak dziewczyny o tym wpsomnialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycki_l
Ze prostownica i lokówka w jednym urządzeniu ? Prostownice dostala na urodziny od przyjaciolek w marcu jakąs francuską czy cos w ten deseń i chyba bym mnie jej psiapsióły urwały głowe.. Zresztą jak chciała lokowke to chcialbym kupić lokówke i nie kombinować bardzo bo jeszcze się okaże, że jej nie spasuje. tak przeglądam na ten stronie co mi wysłalyscie i co myslicie o tej ? http://www.splendore.pl/Lokowka_do_wlosow_BAB_2280_TTE_p7579.html Bo tu nie trzeba wybierac tej srednicy czy cos .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrrr944
sliczny kolorek tej remingtona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikaaaaCziu
stożkowe ponoć są lepsze od tradycyjnych, bo mozesz krecic i grube i małe i fale i ścisnięte loczki. na you tube napewno jest jakis filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morsawka
ja sie nie znam, bo nie uzywam lokowek, ale wydaje się ze taka jak na filmiku latwiej krecic niz taka zwykla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plymouthona
no wiesz... ja na przyklad do prostowania mam inna prostownice, taka tylko do prostowania, jesli chodzi o loki to ta ktora proponowalam jest super dla mnie, ta ktora zamiesciles w linku wydaje mi sie ok, ja mam te ktora mam poniewaz pasowalo mi to ze nie trzeba przytrzymywac koncowki wlosow i mozna robic rozne loki, i male i duze, i fale, jednym slowem wszystko, na reklamie wyglada to troche malo prawdopodobne, ja sprawdzilam i jestem zadowolona, mam nadzieje ze ta ktora wybiersesz sbodoba sie Twojej dziewczynie bo bedzie od Ciebie, nie wazne ktora kupisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycki_l
wiedzialem, ze jak poprosze o rade kobiety to skonczy wieksza iloscia opcji niz sobie wyobrazalem ..:P a ta filma jest znana? nie chce sie zaglebiac w setki ofert, bo to mi i tak nic nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycki_l
plymouthona - licze, na to ze jej sie spodoba co kolwiek wybiore, bo bedzie to oryginalniejsze niz kwiaty i kino jak zawsze, ale chcialbym zeby moje 2 czy 3 stowki lezaly w szafie i narastaly kurzem ..;) Planuje sie oswiadczyc w sylwestra, wiec musze sie podlizac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plymouthona
I Babyliss i Remington jest znana firma i dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokowka na prezent, oswiadczyny w sylwestra.. gdzie ona cie znalazla?! hehe ja bym wziela chyba ta stozkowa jak tak patrze na filmiki i kurcze sama bym kupila dla siebie, ale swieta ida i pakowanie kasy w prezenty mnie spluka do zera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycki_l
dobra to wezme tą stożkowa czy jakos tak :) jak sie ucieszy to stawiam wam po drinku! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plymouthona
trzymam kciuki ze sie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Jeżeli chcesz kupić jej dobrą lokówkę, to na pewno dobrze zaopatrzyć się w ten sprzęt w sklepie fryzjerskim. Ze swojej strony mogę polecić tę lokówkę: http://www.veba.pl/product-pol-248-Suszarko-lokowka-BAB3300E-.html Ma wymienne końcówki, dzięki czemu Twoja dziewczyna będzie mogła robić sobie loki różnej wielkości. Na pewno jej się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak veba to jest bardzo fajne miejsce, żeby tam kupić , przede wszystkim jest to hurtownia fryzjerska więc spokojnie coś wybierzesz, ceny są rozsądne i jest tam bardzo wiele produktów do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherine88
Ja mogę polecić BaByliss - bardzo dobra marka, a lokówka nie niszczy włosów (mam od 2 lat i używam często, więc wiem, co mówię). http://www.tanieje.pl/lokowka-tytanowoceramiczna-babyliss-23321e-p-987.html albo do mniejszych loczków: http://www.tanieje.pl/lokowka-tytanowoceramiczna-babyliss-2325e-25mm-p-1062.html Jeśli będziesz potrzebował pomocy to daj znać - doradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaBasia
Witam ;) plymouthona mogłabyś napisać coś więcej o Remington Stylist Multi Style S6600 ? Nadawałaby się do prostowania gęstych włosów ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×