Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zyta cieślukowa

Teatr TV poniedzialki 20.20

Polecane posty

Gość zyta cieślukowa

Czy ogladaliscie wczoraj sztuke Ich czworo Zapolskiej w Teatrze tv? Grala tam Seniuk, mloda Dymna, Sztur, Pszoniak :-) Bardzo mi sie podobalo, a Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja te sztuke ogladalam wiele a
le wczoraj poswiecilam tylko kilkanascie minut na zobaczenie kilku scen...:) wciaz bardzo mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
najbardziej mnie zdumiala roznica wieku miedzy Dymna a Seniuk, teraz obie wygladaja podobnie, w sensie w podobnym wieku, a w sztuce wyraznie Dymna byla mloda pannica, a Seniuk jej matka. Ta holota tutaj chyba nie oglada niczego oprocz durnych seriali... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja te sztuke ogladalam wiele r
azy...coz to fakt sa w podobnym wieku,chociaz chyba Seniuk,sporo starsza,ale Dymna do roli corki jakos tak pasowala.:)wygladala bardzo mlodo...zreszta byla tez wtedy bardzo mloda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja te sztuke ogladalam wiele r
Seniuk;17 listopada 1942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
a ogladalas Boska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja te sztuke ogladalam wiele r
Dymna;20 lipca 1951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja te sztuke ogladalam wiele r
tak!ogladalam!swietna sztuka!Janda jak zwykle superrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
No tak a Dymna ur. 20 lipca 1951, tylko 9 lat roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja te sztuke ogladalam wiele r
nie mniej wizualnie,pasowaly na matke i corke.Dymna taka szczuplutka delikatna wygladala jak dziewczynka a Seniuk dojrzala kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
Mnie tez sie bardzo podobalo, a nawet bylam zaskoczona, myslalam ze ta sztuka jest przereklamowana. No i mlody sztur tez dal rade. Lubie i podziwiam Jande, chociaz wiele osob ja krytykuje, uwazam ze kobieta wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja te sztuke ogladalam wiele r
a ogladalas z nia taki dosyc stary serial,,Modrzejewska,,?swego czasu zarzucano Jandzie ze grala zbyt jakby to rzec ekspresyjnie.ja bardzo lubie ten serial z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
nie, nie widzialam tego serialu. Janda czesto przemyca te swoja ekspresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja te sztuke ogladalam wiele r
:) serial jest bodajze z 1987 roku.na stronie filmweb mozna o nim poczytac.i tak.masz racje ona czesto przemyca swoja wlasna osobista ekspresje do kazdej roli jak gra.nie mnie oceniac czy to dobrze czy to zle.ja ja w kazdym raie lubie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
Wiem, slyszalalm o tym serialu ale jakos go nie mialam okazji ogladac. Tez ja lubie, ona chyba tak ma, ze albo ja sie kocha albo nienawidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja te sztuke ogladalam wiele r
:D sluszna uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi-
wkurza mnie, że narobili tyle szumu, ze Teatr TV wraca, dali jedną sztukę BOSKA i to na tyle inwestycji w nowości. Poza tym odgrzewają starocie - nie mówię, że nie jest miło zobaczyć evergreeny - jak wczoraj, ale kurcze tylko wołają "abonement, abonement" a jak przyjedzie co do czego to wywlekają trupy z archiwum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja te sztuke ogladalam wiele r
vi-spokojnie.juz sa szykowane kolejne sztuki!w grudniu ma ich byc troche w teatrze telewizji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
Niestety tak jest, teatr na zywo tak jak Boska to moze pozostac tylko w sferze marzen. Czytalam o tym ze dla tv po prostu sie nie oplaca, bo puszczaja iles tam minutowa sztuke bez zadnych reklam. Ale czy nie milo obejrzec nawet te odgrzewane sztuki niz nic? Ja tam sie ciesze. Zawsze to jakis odmozdzacz od zalewu seriali i polityki, w miare dobre filmy sa tylko w nocy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi-
to super :) naprawdę się cieszę, mimo, że to trochę mało pokazać w ramach działalności misyjnej jedną nowość na 3 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi-
misyjna działalność raczej nie będzie opłacalna. Po to jest abonement, żeby było kulturalnie a nie mainstreamowo. Rozumiem,że wpływy z abonementu maleją, ale jest ten miecz działa obusiecznie - pokazujecie nam chłam, to my nie chcemy za to płącić. Przepraszam, wiem, ze wątek nie o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
vi- smialo, piszesz w temacie. Ciesze sie ze w ogole ktos tutaj pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi-
no to zachęcona w ten sposób napiszę, że mnie baaaardzo podobał się teatr tv "cztery kawałki tortu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
Mnie tez, nie moglam sie oderwac, niby nic sie nie dzialo, ale ciekawilo mnie co sie wydarzy dalej. Ci mlodzi to debiutanci, ale uwazam ze dobrze sobie poradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi-
matka adopcyjna była genialna w tej roli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
Tak, Ewa Serwa. Koncowka mnie rozbroila, jak corka dziabala sama przyt stole torti przyszla matka, i ta jej podsunela lyzke, bez slowa. Wzruszajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
Masz racje sunia z tym teatrzykiem dla dzieci, pamietam jak to ogladalam bedac dzieckiem i pamietam swoja radosc jak na to czekalam w niedziele... A teraz tylko wszechobecna sieczka animowana wszedzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holota tylko seriale
oglada :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×