Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malllinka

Zarządzanie WSB 2011

Polecane posty

Gość Malllinka

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malllinka
Witam:) Więc tak założyłam forum bo widzialam, że ktos o to prosil:) Rowniez mysle ze tak bedzie zdecydowanie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie że powstało :) To od razu mam pytanie czy ktoś z was może mi powiedzieć czy szykuja sie w najbliższym czasie jakies zaliczenia itd?? i co jest do zrobienia z marketingu?? :) z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student :P
ja mam pytanie odnośnie socjologii. Wie ktoś może kiedy będzie jakiś test / zaliczenie czy coś tego typu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malllinka
Jezeli chodzi o socjologie to niewiem, na marketing musimy napisac kilka prac 1)Czy reklama powinna byc cenzurowana? 1str a4 (na komp) Reklame (forma dowolna) cos tam ala demotywatory.. 2)kosztorys na dowolny prdukt czy i gdzi istnieja martwe zasoby wokol nas, ktore moglibysmy wykorzystac..(np reklama na budynku albo kredyt) Na egzaminie teczka ze wszystkimi pracami (1wolna koszulka i wszystkie prace) A test odbedzie sie w formie 25 pyt Jezeli chodzi o ta 2 czec moze zna ktos szczegoly jakby byl tak laskaw nam napisac byloby super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Smetek
28,01,2012 obdędzie się test z podstaw zarządzania na razie tyle jeżeli chodzi o terminy. Oraz pytanie co sie dzieje z naszym "hot dogiem" (czyt. mailem grupowym)? po próbie zalogowania się wyskakuje okno z kounikatem, że skrzynka została zablokowana.. Jest w stanie ktoś z tym coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz.nowak
goracy piesek raz dziala, raz nie. z telefonu loguje sie bez problemu. btw. sa tam materialy od dr Rymaniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Smetek
Informuje, że mail (hot-dog) na którego wcześniej nie mogłam się dostać teraz nie istnieje. Przynajmniej mi wyskakuje taki komunikat. Czy jest ktoś w stanie przesłać mi proszę materiały które się tam znajdowały? Dzięki z góry. Mój mail: asiasmetek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa ;P Zaloguj się normalnie, potem kliknij kontynuuj, pojawi się strona po angielski i wpisz spowrotem adres hotmail.com i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur.Schulz
Może ktoś podać przykładowe rodzaje tych martwych zasobów na marketing?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie co do tej reklamy czy to ma byc poprostu jakis plakat reklamowy np. dezodorsntu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malllinka
Dokladnie tak jakis platak teklama cos moze byc podobne do demotywatora obraz + napis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie dotyczace tych zasobow ... moglby ktos podac przyklady o jakie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Nowak
Referaty na stronę A4 każdy. Przyklady martwych zasobów, to np. samochód którym jeździsz - możesz go okleić reklamami i dostawac za to kasę, albo np. masz mieszkanie i bierzesz na nie kredyt hipoteczny - kupujesz drugie, które wynajmujesz. I tak oto masz najemcow, którzy będą spłacać tówj kredyt i może jeszcze coś zostanie dla Ciebie. Ogólnie chodzi o przyklady działań, które zamienią koszta w zysk bez zmiany własnego otoczenia na gorsze:) PS. Jeżeli nie masz jeszcze namiarów na maila grupy, to prześlij proszę maila z prośbą o login i hasło na zln2wsb@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_S_P
Witam mam pytanie czy ktoś ma zrobioną prace na temat martwych zasobów ? żeby zobaczyć jak mniej więcej ma to wyglądać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jeśli masz już jakiś pomysł na pracę " zasób martwy" to może się możesz początkującemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×