Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zona_swojego_meza

Żel do USG zamiast lubrykantu

Polecane posty

Gość zona_swojego_meza

Czy ktoś z was używa żelu do usg zamiast lubrykantu? Jeśli tak to bardzo proszę o nazwę. Po ostatniej przygodzie z Durexem po, którym dostałam grzyba, jakoś odechciało mi się tych wszystkich "kolorowych" żeli. To rozgrzewające, to chłodzące itp itd. Chciałabym spróbować z żelem do usg jednak nie wiem czy jest on w pełni bezpieczny. Skoro używa go ginekolog to raczej jest. Chciałbym jednak poczytać wasze opinie. Znalazłam takie żele na allegro: http://allegro.pl/zel-0-25-l-usg-aquasonic-100-250g-parker-250ml-i1944356311.html http://allegro.pl/zel-do-usg-ultrasonografii-zelpol-500ml-i1929854091.html jednak nie ma tu informacji czy jest do usg vaginalnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie prościej i bardziej wiarygodnie zapytać o to swojego ginekologa? Albo kogoś w aptece chociaż. Oni będą wiedzieli który żel można stosować na błony śluzowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w aptece masz bez recepty
żel do USG za 5-8 zł/500ml ja go używam bo jest tani i najlepszy [nie powoduje uczuleń] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsqvsgbyryj
a po co Ci w ogóle jakiś żel? nie prościej bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DVG
Ale Bez od zelu sie rozni chyba no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona_swojego_meza
Bez już nie rośnie :D Wolę używać tego do usg bo na pewno jest naturalny, nie ma tam zbyt dużo chemii, a na tym mi zależy no i przede wszystkim jest tani/ Kupię z apteki w takim razie taki żel do USG tylko czytałam,że powinno pisać na nim że jest przeznaczony do usg vaginalnego między innymi. Bo gdyby nie pisało to bałabym się trochę używać czegoś takiego. A żelu używać muszę, bo mam pochwicę i codziennie ćwiczę z marchewką. Wiem, że dla niektórych to będzie śmieszne, jednak nie mam innego wyjścia. Muszę powoli rozciągać pochwę, nauczyć się kontrolować swoje mięśnie by nie zaciskać ich nieświadomie.. Żel Intimel kosztował 13 zł za 30g. To malutko wystarcza tylko na kilka razy więc póki co chciałabym coś taniego. Durex kosztuje niecałe 20 zł i jest duży ale po nim dostałam grzyba :O i więcej tego nie zamierzam ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMagda..
Chcesz nam wmówić że w Durexie były bakterie vulvovaginitis candidamycetica...Yhm... jasne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianos pabianice
ja tam uzywam żelu do wc zamiast lubrykantu, zabija bakterie i grzyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chcesz nam wmówić że w Durexie były bakterie vulvovaginitis candidamycetica...Yhm... " Nie trzeba wprowadzić bakterii, żeby się grzyb rozwinął. Wystarczy stworzyć mu do tego odpowiednie warunki. A kolorowe, smakowe, wymyślne żele często właśnie to powodują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajhsdjhdfjhjbf
Perversja Chyba marchewke miała brudna, to na 100 nie wina durexa.. wiesniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona_swojego_meza
Wyobraz sobie wiesniaczko, że marchewkę myłam i była czystsza niż niejeden penis, więc daruj sobie. I tak się składa,że nie tylko ja narzekam na ten żel ( durex play 2w1) Zresztą ja pytałam o żel do usg, a nie prosiłam o dyskusję na temat brudnej marchewki. Tak przyniosłam sobie z grządki i taką całą od piasku wsadziłam w cipę - a co tam przyjemniej będzie jak piasek będzie mnie tam pocierał w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsadza se w cipke marchewkę i myśli że złapała grzybice od żelu :) ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzyba to ty masz, ale na mózgu. Trzeba być niezłym sztosem, żeby wkładać marchewę do dziury i twierdzić, że grzybicę dostało się od żelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ironic
www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,12249605,Pochwica__czyli_moja_cipka_jest_zasznurowana.html Temat poważny ale ta marchewka... to, że każą wkładać sobie coraz większe przedmioty nie oznacza, że mają to być warzywa! Na 100% Twój lekarz po przeczytaniu tego tematu jebnąłby Cię w ten głupi łeb. Kup sobie dildo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz_twojego_starego
Nie wiem jak trzeba być bezkreśnie głupim żeby stwierdzić że grzyb jest od żelu a nie od marchewki. Z resztą nie wiadomo co jeszcze w tą łiłe sobie wsadzałaś. Może pietruszkę? Potem na rosół jak się patrzy, z aromatem grzybowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×