Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bella ...

odkurzacz "roboclean" - macie, jestescie zadowolone?

Polecane posty

Mielismy dzisiaj prezentacje i maz chcial ten odkurzacz kupic ale go ostudzilam bo nie wydaje mi sie na tyle rewwelacyjny by zaplacic 6 tys. Fajne ma te funkcje ale czy wszystkich uzywacie? I czy oplaca sie wydac tyle kasy na taki sprzet bo widze ze sa oferty podobne ale duzo tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam niedawno świetny odkurzacz. Mój mąż bardzo zadowolony ponieważ ma astmę i lepiej mu się oddycha i śpi w każdą noc spokojnie bo odkurzacz jonizowanie powietrza posiada oczyszcza powietrze . Gdy dodajemy jodu nawet mi się lepiej śpi. Ja polecam 6000 zł wzięliśmy sobie na raty 80 zł rata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek4359
Jakis akwizytor sie wypowiada ?? Według mnie wydać na odkurzacz 6000 to śmiech na sali i wyrzucenie kasy w błoto ... Lepiej Kupić Oczyszczacz Powietrza Xiaomi za 600 zł do tego odkurzacz wodny za 500 czy 700 Zelmera i nawilżacz powietrza powiedzmy tez Xiaomi za 500 zł i wychodzi nam razem 1800 - max 2000 zł Ale ktoś da się naciągnać na jakiś badziew za 6 czy 8.000 zł i cóz. Odkurzacz Piorący - Profesjonalny który pierze i nie z małym zbiornikiem kosztuje 1200 zł to jest odkurzacz na lata George Numatic. teraz sobie poszukajcie róznych sprzętów wnecie bo ja osobiście jak miał bym już wydać 6000 to kupił bym sobie właśnie tego numatica do tego stację Parową z żelazkiem i parownicą Karchera, oczyszczacz powietrza Xiaomi, nawilzacz powietrza i jeszcze by mi zostało a ile mam sprzętu za to profesjonalnego i ile wiecej zrobię bo sory nie oszukujmy się Roboclean nie wytworzy gorącej pary i nie zabije zarazków choć by nawet i w łazience, nie wyprasuje za was ciuchów - a karcher tak. I teraz moi drodzy Państwo odpalajcie internet i zobaczcie co potrafi mop parowy a czego nie potrafi roboclean - Jak Profesjonalny jest odkurzacz Piorący George Nmatic i ile ma pozytywnych opini, Jak się sprzedaje Oczyszczacz powietrza Xiaomi i ile ludzi już go kupiło i na końcu Nawilzacz powietrza który kosztuje grosze bo powyżej juz podałem taką cene chyba wygórowaną - Profesjonalna Parownica z Deską i żelazkiem parowym ok 2500 zł, George Numatic 1200 zł Odkurza też na mokro, Xiaomi Oczyszczacz powietrza 700 zł, Nawilżacz powietrza z górnej półki Xiaomi 800 zł - razem za wszystko 5200 zł - Teraz sami przemyslcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Długo sir wahałam czy zakupić ten sprzet, znajoma kupiła wcześniej, namawiała żebym zobaczyła, co to potrafi. No i mnie namówiła, kupiłam i jestem bardzo zadowolona, użytkuje codziennie, a przy okazji pozbyłam się uporczywego swędzenia skory poprzez częste trzepanie materaca turboszczotka. Jednym słowem polecam i naprawdę samemu trzeba się przekonać o zaletach robocleana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja R

osobiście polecam kupić robota odkurzającego (a można je kupić od 500 zł do 2 tysięcy już naprawdę dobre) i mopa parowego Ariete za 300 zł a za pozostałe 4 tysiące złote pojechać na zagraniczne wakacje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monicca

za drogi ten odkurzacz - za 1500 zł można kupić roombę która sama odkurza mieszkanie i którą można uruchomić telefonem jak pilotem będąc poza domem. chyba lepszy to interes niż odkurzacz za tyle kasy który sam nic nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara
Dnia 21.10.2019 o 12:04, Gość Monicca napisał:

za drogi ten odkurzacz - za 1500 zł można kupić roombę która sama odkurza mieszkanie i którą można uruchomić telefonem jak pilotem będąc poza domem. chyba lepszy to interes niż odkurzacz za tyle kasy który sam nic nie zrobi

Roomba dobry wybór, ostatnio fajna promke widziałam i już za niecały tysiąc można było kupić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejooo

nie nie nie wodny odkurzacz za 6 tysięcy to przesada, nie warto. nie warto tez moim zdaniem chińskie agd kupować jak xiaomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×