Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sareira

Jestem w 28tc,a mąż sie mnia wgl nie interesuje ;[

Polecane posty

Dziewczyny ja juz nie wiem co mam robic jestem zalamana.... mam zagrozona ciaze caly czas od tygodnia leze w lozku,bo nie moge wstawac ;[ dziecko chce wyjsc juz na siwat a to zbyt wczesnia w dodatku ma arytmie ,a mojego meza to nie obchodzi.... nawet nie zapyta jak sie czuje nic ;< jest inny ;[ co mam robic ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamam27
olać go i zająć się sobą i dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu teczowe
Widzialy galy co braly !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olać. Skoro naprawde taki jest a nie jest tak,że szalejące hormony znikształcaja ci rzeczywistosć to faktycznie go olej. Związek z takim kimś i tak nie przetrwa.... Jak urodzi się dziecko bedzie narzekal,że ono płacze, że ty "caly dzień siedzisz w domu i obiad nie gotowy"..Zajmij się sobą i dzieckiem. Nie ma nic wazniejszego niż to żeby dziecko urodziło sie zdrowe, a przynajmniej zeby mu stworzyc ku temu optymalne warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............875342
Widzialy galy co braly ! jak mnie wkur***ają takie teksty. na nic wiecej cie nie stac??? :O:O Powiedz mężowi na spokojnie, że potrzebujesz trochę zainteresowania z jego strony . Jesli to nic nie da, nie przejmuj się. Nie powinnaś się w takim stanie jeszcze stresować. Może napisz do kogoś bliskiego , aby Cię odwiedził... Rozmowa na pewno Ci pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu teczowe
Moim zdaniem winy maja kobiety,bo zachodza w ciaze i mysla ze facet bedzie skakac nad nimi ,albo celowo wpadaja ,zeby zwrocic na siebie uwage -idiotki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahhahahakakak
KAKADU co Ty nie powiesz... najlepiej wrzucic wszystkich do jednego wora. ciebie tez pewnie matka zaplanowała zeby ojciec nad nia skakał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Jakie Wy dziewczyny jesteście zajadłe..... "Nie życz nikomu co Tobie nie miłe..." Jeszcze nigdy nie wiadomo jak potoczy się w Waszym życiu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu teczowe
Ja wzielam odpowiedzialnego ,dojrzalego mezczyzne na ojca swoich dzieci i nie mam takich problemow jak autorka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njkahsiankjahnkjanja
Nie wiem po chj z takim siedzi,juz dawno bym kopnela w dupe...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ro to
w innym temacie czytałam że mąż autorki całymi dniami pracuje i że widują się tylko w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa_zapendowska
moj sie mna ani dzieckiem nie interesowal jak bylam w ciazy i potem sie okazalo za ma inna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×