Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość holandia333

Facebook- prośba o pomoc (fanpage)

Polecane posty

Gość holandia333

Witam, ostatnio poproszone mnie w pracy, żebym założyła fanpage'a naszej firmy (mała, prywatna, kilkuosobowa firma). Wcześniej ktoś założył normalne, prywatne konto firmowe na którym było ok 80 znajomych. Zalogowałam się na nie i utworzyłam stronę firmy. Nie wiedziałam jednak, że można dokonać bezpośredniej konwersji profilu prywatnego na fanpage (przerzucenie znajomych na fanów itp). Stąd moje pytanie : Czy można przekonwertować profil prywatny w istniejący już fanpage,bez zakładania nowego? Trochę pracy zajęło mi zrobienie wszystkiego na tym fanpage'u i nie chciałabym robić wszystkiego od nowa, zależałoby mi jednak na tych znajomych. Poza tym wkurza mnie, że wpisując w przeglądarkę nazwę firmy wyskakuje konto prywatne i fanpage i każdy klika na to konto prywatne gdzie nie ma aktualnych informacji. Wiem że trochę zamotałam, mogę wyjaśnić neizrozumiałe rzeczy w komentarzach. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź na której ogromnie mi zależy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holandia333
prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcxv
można. wybierz transfer znajomych na fanów w ustawieniach konta i tyle. ewentualnie poszukaj na googlach jak to zrobić, bo nie pamiętam dokładnie, ale robiłam to jakiś czas temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×