Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zzagadkowa

To nie jest prowokacja

Polecane posty

Gość zzagadkowa

Mam pytanie do Pań. Mam 27 lat. od dwoch lat mam meza. sex uprawiamy tylko , ja robie mu loda a on zaspokaja mnie ręką. Problem polega na tym ze on nie moze mi wlozyc penisa do pochwy. moje pytanie jest takie czy to powinno wchodzic lekko? to nie jest naprawde prowokacja. nie mialam przez slubem innych partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karim323
jak jestes dziewicą to mogą byc problemy przez kilka pierwszych stosunków , a potem to powinno wchodzić jak w masło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanders29
Nie może ci włożyć bo pewnie ma stulejkę i go boli :P Rozwiązanie -> dużo kremu, prezerwatywa lub operacja chirurgiczna. Ja miałem to ostatnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prowokacjaaaa
Już dzieci w przedszkolu wiedzą, że zdania pisze się z dużej litery, a dzieci w podstawówce wiedzą, że przed "że" stawia się przecinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ma błonę grubosci plandeki od stara :classic_cool: uuuu to musi boleć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzagadkowa
wiem że to brzmi może bardzo dziwnie, ale to prawda. Parę razy udało się włożyć ale chyba płytko. Nie ma stulejki, bo mu skóra łatwo schodzi. A może mam pochwicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaaaaaaaa
zdarza się, że błona jest bardzo gruba i może być konieczne jej nacięcie przez lekarza. trzeba było od razu do lekarza iść razem z mężem, a nie 2 lata się męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bciksbv;pdjsmcoco
ja bym na Twoim miejscu poszła do ginekologa. miałam podobny problem, seks przez długi czas był dla mnie nieprzyjemny bo partner nie mógł wejść a sama próba wejścia sprawiała mi ogromny ból. po jakimś czasie się nam w końcu udało, ale i tak moment wejścia był nieprzyjemny. partner zaczął też się śmiać, że gdy mi wkłada palce "tam" to ma wrażenie, że jestem w środku przedzielona na pół. poszłam z tym do lekarza i okazało się, że rzeczywiście, jestem przedzielona na pół, mam przegrodę. miałam z tego powodu zabieg - usunięto mi przegrodę i jest wszystko ok. bo to ona tak bardzo nam utrudniała współżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prowokacjaaaa
" sex uprawiamy tylko , ja robie mu loda a on zaspokaja mnie ręką." Gdy przeczytałem to "zdanie" to aż poczułem ukłucie w żołądku. Z tego zdania wynika, że uprawiacie tylko seks. Kolejność wyrazów jest ewidentnie nieprawidłowa z punktu widzenia języka polskiego i typowa dla konstrukcji stosowanych w językach pochodzenia germańskiego. Z kontekstu można się domyślić, że nie chodzi o sprowadzania egzystencji małżonków do współżycia seksualnego, ale o uprawianie seksu oralnego. Zdanie winno zatem brzmieć: Uprawiamy seks oralny na zasadzie - ja "robię mu loda"; on "robi mi palcówkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×