Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość folia aluminiowa

z jakiej firmy folia aluminiowa jest najmocniejsza?

Polecane posty

Gość folia aluminiowa

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam Jana Nizebędnego, chociaż mam do niej zastrzeżenia ale i tak jest najlepsza z tych, których próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjmk,mnjhbgfdsdfgbhn
ja zawsze kupowalam z malo znanych firm, a ostatnio kupilam z jana niezbednego i roznica jest duza-ta z jana jest duzo grubsza? sztywniejsza? dla mnie to minus bo wole ciensze, ktore latwiej sie odrywa. ale z jana mocna jest trzeba przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbędny jest ok
Ja też Jana Niezbędnego, folia aluminiowa jeszcze nie jest taka najgorsza. Folię spożywczą za to kupiłam ostatnio pod nazwą "Wiodąca marka" i jestem super zadowolona. Dobrze się odrywa i arkusz oderwany się nie skleja tuż po oderwaniu. Za to jakby ktoś mi napisał propozycję worków na śmieci, 35 litrów z taśmą do ściągania, bo te z jana niezbędnego niby mocne miały być, a drą się przy najmniejszym starciu z np. pudełkiem po chusteczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
ja kupuje te najtansze, nie mam zastrzezen. niezbzedny jest cholernie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folia aluminiowa
Dziękuję za odpowiedzi :) Kupię tego jana. Ja się na tym nie znam i wlaśnie chodzi mi o mocną i sztywną, nie do kuchni a do szkoły (uczę się fryzjerstwa i do ćwiczeń na początek kazali kupić taką folię kuchenną) i właśnie ważne żeby mocna była i nie przerywała się jak lekko czymś zahaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyroby jana niezbędnego
są denne i zbędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×