Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość holewka jasana

Dostałam dużo wątróbi drobiowej i żołądków

Polecane posty

Gość holewka jasana

co można z nich robić,poza tradycyjnie z cebulką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja.......
możesz dodać wątróbkę drobiową do pasztetu domowej roboty znajdź sobie przepis w necie pycha na żołądkach możesz ugotować rosołek ....albo ugotować je i na tym wywarze zrobić np sos chrzanowy żołądki wrzucić do sosu do tego ziemniaki i pycha obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja.......
możesz też zamiast tradycyjnej wątróbki z patelni zrobić gulasz wątróbkę podsmażasz z cebulką podlewasz wodą dodając jednocześnie majeranek i chwile razem gotujesz zaciągasz wodą z mąką i doprawiasz solą pieprzem....do tego ziemniaki ...kiszony ogórek albo surówka z kiszonej kapusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holewka jasana
dzięki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz zrobic z majerankiem jabluszkiem i cebulka Mozesz dodac do pasztetu Mozesz zrobic paszteciki z watrobki Ja osobiscie za watrobka nie przepadam hazband takze nie :D Mozesz tez zrobic moczona w mleku smazona na oleju z sosem musztardowym lub musztardowo-smietanowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia ciocia
smazysz z cebila , podlewasz woda dajesz koncentrat i jest s os pyszny, w grecji to gotuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyszny jest krupnik na żołądkach. Gotujesz, kroisz w większe kawałki, włoszczyzna, kasza, przyprawy i gotowe. Mój kot też uwielbia wątróbkę i serca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Szeryf watrobke rabie jak maszyna :D Ale tylko drobiowa cholerny francuz psiakrewka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×