Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goście goście goście ....

W sobote imieniny Barbary. Czy takie menu bedzieOK czy goście będą rozczarowani?

Polecane posty

Gość Goście goście goście ....

Na ciepło: papryczki faszerowane cebulka serkiem feta, sosem pomidorowym i ryyżem. grzane parówki z indyka, frankfurterki wędzone i biała. Sałatka gyros Sałatka z serem i szynka z dodatkami. Platera z wedlinami. platera z jajkami pomidorki z cebulka smalec plus ogorki konserwowowe badz kiszone chlebek Ciasto: Titamisu Placek makowy I co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sf fg
Ja bylabym zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona _puszka
wiecej tych palter!!!!!! :) :) :) hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goście Goście Goście ...
Jakich palter? Napisałam Plater :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówki na imieniny
? biala to jeszcze ujdzie jak dobra gatunkowo ale parowki i ta salatka z szynka i serem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goście goście goście ...
Sałatka z szynka i zółtym serem i jeszcze dochodzi ananas, jajeczko, kukurydza, szczypiorekm i majonez. Wszyscy sie zajadaja tą sałatką. To co? Nie robić? Moze jakąs inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie parówki
to trochę nie pasuje,takie tylko gotowane podawać,ale możesz je podać w bardziej atrakcyjnej postaci,kup pieczarki i pokrój je w kostkę,do tego pokrój w kostkę cebulę,dodaj trochę oleju i podsmaż to przez moment,następnie podlewaj wodą i duś do miękkości i całkowitego odparowania wody,dopraw solą i pieprzem,usmaż potrzebną ci ilość naleśników,w każdy naleśnik włóż po jednej parówce i obłóż ją kilkoma łyżkami pieczarek,zawiń w rulonik,otocz w rozmąconym jaju i bułce tartej.Przed podaniem usmaż na złoty kolo z obu stron,białą kiełbasę też możesz podać w nieco inny sposób,Dość dużo cebuli pokrój w piórka włóż na patelnie z tłuszcze(olej) i zeszklij ją(ale nie rumień)ma być taka szklista,miękka.Kup gotowe ciastko francuskie,potnij je na prostokąty,takie,by zmieściła się na nich kiełbasa przecięta wzdłuż,obłożona cebulką,cebulkę przypraw solą i pieprzem.Zawiń ciasto z kiełbasą i cebulą i upiecz na złoty kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xinom
bardzo dobre manu...zjadlabym sobie tą salatkę z serem i szynką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goście goście goście ...
wiecie, fajne propozycje, ale nie wiem jak ja znajde czas na to wszystko! mam małe dziecko na głowie, a Mąż idzie do pracy i mam tylko 1h dla siebie (drzemka dziecka). Takze bardzo fajne propozycje ale chyba na inna okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sf fg
Dajcie spokoj z tym wybrzydzaniem. Fajne, zwyczajne zarcie. Smaczne i duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty, starczy w zupełności. Parówki moim zdaniem też nie pasują, więc ich nie podawaj, a nie rób kolejnej potrawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszaq
dodaj jakies owoce i warzywa, wyeliminuj parowki i moze byc :) bo tak to masz samo mieso na mieso, jajka na jajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goście goście goście ....
Wszystkim smakowało :) Zwłaszcza Tiramisu i Papryczki :) Furore tez zrobiła sałatka gyros i z szynką i serem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie troche po czasie, ale powiedziałabym - za dużo mięsa no i własnie napisałaś, że zadowoleni byli z dań bezmięsnych w sumie lub z niewielką ilością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×