Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozbita.Misia

Jak zrozumiec faceta- WDOWCA???

Polecane posty

Gość Rozbita.Misia

Witam, jestem w zwiazku z Wdowcem. Choc czesto zastanawiam sie czy to mozna nazwac "zwiazkiem". On do konca nie chce sie angazowac, mowi, ze jescze za wczesnie na cos powaznego. Zawsze to szanowalam...ale coraz czesciej mnie to boli. Juz prawie 4 lata minelo od smierci zony. Spotykamy sie prawie codziennie, wspolne spacery, gotowanie, zakupy, wypady za miasto. Czesto tez nocujemy u siebie. Moglabym powiedziec cudowne chwile...ale sa tez gorsze dni, moze nie tak czesto jak rok czy dwa lata temu ale sa. Jesli ma gorsze dni daje mu czas tylko dla siebie i staram sie zrozumiec. Choc boli mnie, ze ucieka gdzies a nasze rozmowy zaczynaja byc nieprzyjemne. Nagle okazuje sie, ze jestesmy wolnymi ludzmi!! Czuje, ze On sie przyzwyczail do tego, ze ma gorzej...i glownie to jego trzeba wspierac, pocieszac, rozumiec. Jak proboje o tym rozmawiac...to zaczyna sie denerwowac i wtedy znika na pare dni. Przykro mi, ze nie mysli wtedy o mnie, co ja czuje, ze czasem tez mnie rani. Po paru dniach wraca i nagle jest kochanym, czarujacym partnerem. I tak jest teraz...zadzwonil, ze jedzie sam nie wie gdzie i ze jak mu przejdzie to sie odezwie. A ja co? mam siedziec i czekac? Kocham go ale to jest dla mnie straszne. Boje sie, ze jeszcze troche i moje uczucie umrze...i po powrocie nie bede umiala sie do Niego przytulic. Co o tym myslicie? A moze przesadzam? Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie maja....
ma cie tylko na seks i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prostownik idiotów
Nagle okazuje sie, ze jestesmy wolnymi ludzmi!! Skoro jesteście wolnymi ludźmi to zachowuj się jak wolny człowiek. :) Nic więcej nie musisz robić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×