Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyLu

kto nie ma @ i WCALE NIE LICZY, ze będzie to ciąża!

Polecane posty

Witam, czy są tu jakieś kobietki, którym spoznia sie okres, a one czekają na ciąże z róznych względów np: a bo czas nieodpowiedni, bo sytuacja finansowa ciezka, bo nie chca mieć jeszcze dziecka, bo nie chca teraz drugiego itd. Ja mam dzis 26dc. Okres powinien byc wczoraj jego dalej nie ma. Nie chce teraz byc w ciązy, bo wiem ze to nie odpowiedni moment. Mam juz jedno dziecko 1,5 roczne. Chciałabym miec drugie dziecko ale na pewno nie teraz. Czy są tu PAnie które myślą podobnie? Czy tylko takie, które z wielką nadzieją czekają na te dwie krechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie tak myślałam, ze raczej wszystkie tutaj chciałby byc w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ro to
a na forum Ciąża, poród macierzyństwo liczenie na ciąże tak cię dziwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.yfili.fy7l7
trzeba było się nie jebać gdziepopadnie i z kim popadnie lafiryndo dobrze ci tak zaciązyłaś to kurwa rodź i wychowuj zdziro nawet i 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ciesz sie tak, bo ja jeszcze nie zaciążyłam;p Widzę, ze moj topik odwiedziła bardzo prosta osoba. A ponieważ ja mam zasadę taką, że nie rozmawiam z GLUPKAMI, gdyż najpierw sprowadzają oni drugą osobę do swojego poziomu, a potem pokonują doświadczeniem. Dlatego nie mam przyjemności pisania z Tobą PROSTAKU badz PROSTACZKO! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×