Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*kinga*123

Dla starających sie o dziecko.... z problemami i bez problemów

Polecane posty

hej hej, zapraszam wszytskie kobietki , które pragną tak jak ja zajść w ciąże, te ktore sie juz starają oraz te ktore narazie tylko planują. Zakładam nowy topik. Dziewczyny z podobnych tematów na forum sa juz ze soba bardzo zżyte i nie chcialam sie tam wtrącać a mysle ze napewno jest nas wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqqqwe
witam!!! ciasteczko, a w czym macie problem? ja po ciąży pozamacicznej, teraz znów po 1 cyklu starań i lipa na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aqqqwe robilas jakies badania / pytam tak orientacyjnie. ja kontroluje tlyko TSh i wszytsko z tym związane, mam niedoczynnosc tarczycy i w tym problem ... ale hormon ładnie spada wiec mysle ze jeszcze gora 2 miesiace i bedziemy mogli zaczą c starania... pierwsza ciążę poroniłam w 9 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqqqwe
rozumiem, myślisz ze poronienie przez tarczyce? tsh mam w normie, usg zawsze dobrze, owulki są, ale ta cp...lekarz mówi że nie powinno być problemów, ale wiesz jak to jest, póki co nie wiadomo jak nie zaszłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqqqwe
no i mam jednej jajowód tylko, przez to cp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqqqwe
kinga, a jak szybko udało ci się w 1 ciąże zajść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie masz dopieo jeden cykl za soba wiec nie ma sie jeszcze czym martwić:) Wszytsko zwalam na tarczyce, wtedy niestety nie wiedzilam ze mam niedoczynnosc nie robilam zadnych badań, nikt mi nie zlecał a sama nie wiedzilam jeszcze wtedy ze tarczyca moze miec tak wielki wplyw na zajscie w ciaze i rozwoj dziecka. Czasem sie boje ze moge zwariowac juz na tym pkt, ale jestem dobrej mysli:)) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwsza za pierwszym "strzalem" ze tak poweim. Nawet nie planowaliśmy specjalnie nie myslelismy bardzo o tym poprostu kochalismy sie spontanicznie, bez zabezpieczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqqqwe
Będzie dobrze :). to jest spora szansa, że teraz też się szybko wam uda, ja znam dużo przypadków poronień w 1 ciąży, ale niedługo później super dzieciaczki :) nie no nie martwię się, nie ma czym na razie, tylko piszę, jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqqqwe
kinga, a ile musiałaś odczekać po poronieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likierówka
ja z mezem leczymy sie w klinice leczenia niepłodnosci, staramy sie mase czasu czeka nas prawdopodobnie IUI to starania i walka o moja pierwsza dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam też ze w zaisciu w ciąże pomaga oeparol olej z wiesiołka, wpływa regulująco na gospodarkę hormonalną (nie tylko hormonów płciowych, ale też np tarczycy - przy niedoczynności tarczycy), zmniejsza stan napięcia przedmiesiączkowego, należy go brac 3 razy dziennie po 1-2 tabletki od pierwszego dnia cyklu do owulacji, znacząco wpływa na jakość śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likierówka
jaj uz bralam duzo preparatów staramy sie juz 3 lata ale niestety musielismy sie udac do kliniki i czeka nas IUI bo tak jestesmy bez szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×