Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeeeeeeeeestrawberry

Co kupić mamie chłopaka na Gwiazdkę?

Polecane posty

Gość eeeeeeeeeestrawberry

Co można kupić mamie mojego chłopaka na gwiazdkę? Nie znam jej dobrze, raczej zamożna i nie lubi żadnych świeczników, stojaczków, świeczek i innych ;/ Do czytania na pewno nic, bo kupuje każdą książkę która jej się podoba jak leci, filmów nie ogląda ani nie słucha muzyki... Biżuteria, perfumy? Nie stać mnie. Wino? Nie pija :( Średnio ją znam, chłopak też nie wie co jej kupić... W zeszłym roku kupiłam eleganckie pudełko z herbatą Dilmaha, koło 130zł zapłąciłąm. W tym roku mam mniejsze fundusze... :( I nie wiem co kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarrcijkaa
jakiś dobry żel do kąpieli i balsam do ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarrcijkaa
albo jakieś eleganckie mydełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dk31
hmmm moze jakąś ciekawą sól do kapieli? albo apaszkę/szalik/rękawiczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka223
Radzę Ci sprawdzić stronę: http://www.podarkinakartki.pl Znajdziesz tam dużo fajnych kuponów na prezenty. Niektóre wyszukane, inne szalone. Według mnie wybierzesz tam coś dla mamy chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donicestalowe.pl
Myślę że bardzo fajnym pomysłem na prezent dla mamy Twojego chłopaka będzie oryginalna donica www.Donicestalowe.pl teraz mamy fajne promocje i napewno coś wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imit
Uprawia jakiś sport? Może coś na narty? Jakieś cieple zimowe rękawice czy coś z tych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiat-gwiazde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamie możesz wiele rzeczy kupić. Jeśli mama pracuje zawodowo to możesz jej kupić piękny zestaw pióro i długopis, albo piękną biżuterię, albo coś z ubrań np. gustowny kapelusik, nowe eleganckie rękawiczki czy szal. Dodatkowo możesz zapakować każdą z tych rzeczy w pudełeczko. Wiadomo że biżuteria i pióro będą już w zamszowym, eleganckim opakowaniu i na nim możesz napisać mamie coś miłego, coś osobistego żeby wiedziała że akurat ten prezent jest jej dedykowany. Firma http://www.grawerowanie-piaseczno.pl/ oferuje grawerowanie, wypalanie pięknych słów, inicjałów, życzeń na różnych opakowaniach. Jestem przekonana że gdyby twoja mama znalazła pod choinką kolczyki a na opakowaniu byłoby coś pięknego wytłoczone to na pewno byłaby z ciebie dumna, szczęśliwa. Niby prosty, oczywisty prezent ale możesz stworzyć do niego niecodzienne opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż za denna i beznadziejna reklama:D i już wiem, że nic u was nie wygraweruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście trzeba znaleźć coś stosownego :) Może jakąś biżuterię, każda kobieta z takiego prezentu się ucieszy. Na stronie allinside.pl jest du ży wybór fajnej biżuterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepszym prezentem dla mamy chłopaka jest zakup książki kucharskiej. Każda mam lubi gotować i na pewno się ucieszy z tego takiego prezenty. Mnóstwo książek kulinarnych znajdziesz w serwisie CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To świetna porównywarka cenowa. Warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marsylianka ale masz zaplon chlopieeee dawno po swietach a ya stary yemat wygrzebala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×