Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytam i czekam

jaki wózek spacerowy plis doradźcie

Polecane posty

Gość mama wojtusia
Jest też wersja zappa z rozkładanym siedziskiem i do tego przekładanym tyłem do kierunku jazdy. tak składa się w kosteczkę jest super lekki prowadzi się jedną ręką i w ogóle nie czuc w nim ciężaru dziecka. mutsy spider też jest super ale u nas bardzo ciężko dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam firmy mamas&papas kupiony powystawowy...nówka, z ocieplaczem za 200 zl-ALUMINIOWY jestem zadowolona bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam firmy mamas&papas kupiony powystawowy...nówka, z ocieplaczem za 200 zl-ALUMINIOWY jestem zadowolona bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Espiro :)
Polecam Espiro magic 3, dla mnie rewelacja, waży tylko 6 kg, rozkłada się całkiem na płasko, ma w miarę pojemny kosz na zakupy, tylko jak jest rozłożony na płasko to nic tam wtedy nie włożyć, bo oparcie zasłania kosz. Skrętny, lekki, lekko się prowadzi i po złożeniu zajmuje mało miejsca w bagażniku, a składa się go w kilka sekund. Jeśli chodzi o wygodę użytkowania dziecka, to jest dosyć szeroki w środku i wygodny. W przeciwieństwie do parasolek, jego siedzisko nie kończy się pod kolanami dziecka, przez co materia wrzyna się szczególnie w lecie w nóżki dziecka, co ma miejsce praktycznie we wszystkich parasolkach. W tym modelu siedzisko jest wyściełane łatwo piorącym się materiałem, który kończy się zaraz nad stopami dziecka, na zakończeniu których jest plastikowy podnóżek. Dla mnie wszystkie parasolki chowają się w stosunku do tego wózka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dla mnie espiro magic 3 to była masakra, jedno z dzieci którymi się zajmowałam jako niania taki miało,brak podnóżka do podniesienia, brak regulacji rączki- jak dla mnei z nisko, a zimą to trzeba nim było sunąc jak saniami bo kółka się wcale nie obracały w śniegu tylko się zakopywał ehh. Co kto lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecjaąca śwpiewajaca
a ja polecam Symbio Graco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpanska inkwizycyja
Ja mam st10 Crown. To cos jak Zapp lub Lira.Siedzenie rozklada sie na plasko,babrierka jest,koszyk jest,zdejmowana buda,otulacz,folia,3 kola,zwrotny,nic nie klekocze,wazy max 6kg i uniesie dziecko do 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam!!
Widziałam dziś wózek u siebie na osiedlu! był chyba cały turkusowy! strasznie wpadł mi w oko, ale nie mam pojecia jaka to byla marka, a tym bardziej model. wiem tylko że miał 4 koła i był cały turkusowy/ morski taki ostry kolor. może macie jakies pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a marka??
a cokolwiek jeszcze zapamiętałąś? jaka rączka? czy to była gondola czy już spacerówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aligatorkowa
Ja spokojnie moge wam polecić z lekkich wózeczków Graco Evo- sama używam juz od ponad roku i jestem zadowolona jak najbardziej. Lekki wózek, fajnie się go prowadzi i do tego to co mamusie lubią najbardziej duuży kosz na zakupy:) skoro 4 rąk nie mamy to przynajmniej kosz powinien mieścić zakupy i potrzebne szpargały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lana99
Ja mam BOB REVOLUTION SE głęboko spacerowy+ fotelik i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam go w Akpol Baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam lekką, zwrotną spacerówkę parasolkę model Solo z euro cart, w sumie nie jest też droga, a sprawdza się rewelacyjnie, gdy maluch zmęczy się chodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam lekki zwrotny wózeczek Lira4, służy nam już 1,5 roku, do bagażnika spokojnie się mieści, zresztą nie zajmuje dużo miejsca, łatwo się składa i ma super kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że ceny wózków obecnie są strasznie wysokie i te wymieniane przez was również nie zachęcają cenami ;) Na allinside.pl widziałam o wiele tańsze ;) Szkoda przepłacać, dzieci szybko wyrastają z wózków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Inglesinę Trip jak dla mnie rewelacyjny, zjeździł z nami pół świata i nic się z nim nie dzieje, prowadzi się bardzo lekko. Bardzo przydatny jest daszek który można zaciągnąć prawie do nóżek przed słońcem czy wiatrem. Płaciliśmy ok 700 zł, więc cena nie jest wygórowana. Składa się jak normalna parasolka, ale nie do najmniejszych rozmiarów jak niektóre wózki. W zestawie dostaliśmy ochronę na nóżki i folię przeciwdeszczową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Easygo Virage. Jest wygodny dla dziecka, jak i dla mamy. Dobrze się prowadzi, ma duże siedzisko, duży kosz na zakupy i bardzo fajnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam spacerowke Crossline, bardzo porzadna spacerowka, zwrotna i lekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeVeVe
Ja od tygodnia mam Eurocart Mori Carbon. Zmieniliśmy poprzedni wózek, bo już po prostu niedomagał, koła się zacinały, dodatkowo porwał się materiał. Mori wybraliśmy głównie ze względu na jakość wykonania oraz kolorystykę, która mega nam się podoba i jest praktyczna, czytaj niebrudząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym miała jeszcze raz kupować wózek dla córki to znowu bym kupiłam model Creativo firmy Dorjan – http://dorjan.com.pl. Duży komfort, bezpieczne pasy dla dziecka, barierka ochronna, można sobie tu ustawić siedzisko na trzech różnych poziomach, jest sporo miejsca na zabawki pod siedziskiem, praktyczna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzkaj

Polecam wóżek spacerowy Julie z Lionelo. W necie kupicie go bardzo tanio :) bardzo lekki , dokładnie 5,8kg. Ma pojemny kosz oraz kieszeń na drobiazgi z tyłu, pałąk otwieramy z dwóch stron. Na stronie Lionelo.com można znaleźć więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka

dla mnie bezkonkurencyjne są modele cybexa - bardzo solidne, lekkie, zwrotne i ładne zarazem.Swój model kupiłam w sklep-tosia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×