Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lakumparsita

pamiętacie?? serial dla dzieci

Polecane posty

Gość lakumparsita

był kiedyś taki serial (lata późne 80-te czy w sumie już wczesne 90-te). wyglądało to jak mapety trochę ale rzecz działa się w operze i w każdym odcinku inna opera była tematem przewodnim. Uprzedzając różne propozycję z góy mówię, że to nie były fraglessy :-D może ktoś pamięta, bo ja nawet nie wiem czego szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,niestety tez szukam o tym informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dolacze sie,bo szukam czegos podobnego.GNOMISIE,poczatek lat 2000 i nie moge znalezsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te mapety czy tez inne kukiełki były pracownikami opery w której wystawiono słynne operetki. Bardzo fajnie zrobiony serial dla dzieci i młodzieży przybliżający te wspaniałe dzieła . Bardzo mi się to podobało, nie wiem jednak jak odnaleźć gdziekolwiek informacje o tym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie chodzi o Gumisie ? A może wuzlle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie były fragmenty ani muppety ale kukiełki tak samo wykonane.. Myśle ze twórca mógłbym ten sam autor co muppetow i fraglesow czyli jim henson. Co dalej? Skoro puszczali to w polskiej telewizji a nie było wtedy jeszcze prywatnych TVP i Polsat, to pewńie jest to w jakimś archiwum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie:)napewno nie fralglesy ani mupety ani gumisie.polski tytul to gnomisie(od gnomow)-hiszpansko jezyczny.byla tam taka wiedzma Eleonora knujaca przeciwko gnomisiom:)lecialo chyba na tv4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jesteś pewne że to nie Muppet Show co tych dwóch staruszków zawsze siedziało w loży na balkonie i komentowało złośliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewna ze nie chodzi o mapet show z lożą szyderców. Fabuła tego serialu była zupełnie inna. To było o operze i utworach operowych, puszczanie były arie operowe. A fabuła była o tym jak jest za kulisami opery, trochę o intryganckim albo o miłości , to chyba nawet było nie do końca dla dzieci. Ale napewno nie był to muppet show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to kurczę nie wiem ,ale jedno jest raczej pewne że to żadna z produkcji Jima Hensona . Aj może ktoś znajdzie to bo aż mnie korci aby poznać tytuł ,sama też szukam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i sama sobie odpowiedziałam, wystarczyło głębiej poszukać w necie. Jest to Maestro's company.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam ! The Maestro's company, produkcja australijska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no super że znalazłaś ,ja bym tego nie znalazła a nawet gdyby to za cholerę nie widziałabym że to o to chodzi bo nie znam tego nie pamiętam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×