Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna mamaaaa

zrobilam glupote teraz smutno doradzcie mamy...

Polecane posty

Gość smutna mamaaaa

postanowilam ze odstawie od piersi mojego syna 11m, bo coraz bardziej mi dawal popalic w nocy/... Smutno mi bylo, ze chce mu odebrac cos co tak uwielbia...zasypianie jego w ciagu dnia i na wieczor tylko przy cycu smoczkow i butli nie toleruje... Nakarmilam go wczoraj rano i pozniej juz przestalam karmic... o dziwo zasnal na drzemke sam! (bez cyca) i spal dosc dlugo... pozniej obiadek owoc deser..kolacja kaszka...myslalam ze bedzie katastrofa a on po 10min usnal w ramionach taty.... Wszystko jak bajka...ale... obudzilam sie w nocy...Piersi jak kamienie :(( Nie wiedzialam co zrobic...Maly spal glebokim snem. Nie mam w domu laktatora, wiec nie mialam pojecia co zrobic.. Wkoncu wybudzilam synka i nakarmilam :((( zaluje teraz taka glupia jestem ;/// wszystko zniszczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglas zrobic oklad z cieplej pieluszki i sciagnąc recznie ale tudno. na przyszlosc bedziesz madrzejsza. na szczęscie dziecko traumy nie przezywa wiec mozesz spokojnie zrobic drugie podejscie ale tym razem zacznij wczesniej odciagac mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mamaaaa
probowalam sciagac recznie ale szlo bardzo ciezko pare kropel i koniec...strasznie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerftgh
NIECH CIĘ PARTNER WYDOI JAK KROWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhampiri
przed sciąganiem mleka wymasuj piersi ruchem okrężnym. mleko o wiele łatwiej będzie wypływać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepły okład pomógłby trochę ale faktycznie najlepszy jest laktator w postaci dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zrobiłam tak samo
i moim zdaniem, to było najlepsze rozwiązanie. Miałam wrazenie, ze laktator tylko podraznia i pobudza laktację, a dziecko ściągnęło porządnie raz i to był ostatni raz kiedy ją karmiłam. Później nie było juz nawet potzreby sciągania, masowałam piersi pod prysznicem raz dziennie i było ok. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m.in dlatego robi się to stopniowo - włączasz po jednym posiłku co kilka dni - piersi mają czas się dostosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mamaaaa
wiem, ze zle zrobilam.. teraz sie boje ze maly bedzie chcial cyca, bo myslalam ze juz zapomnial i znow mu ja przypomnialam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
ja przy twardych piersiach i nawale pokarmu - zrobiłam okłady z zimnych liści kapusty- następnego dnia już było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek naplotek
11 miesiecy a Ty jeszcze cyckiem karmisz?? fujjj przeciez to obrzydliwe jest bleee.Strasznie mnie obrzydza karmienie piersia nawet noworodka,a co dopiero prawie rocznego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek - Ciebie o zdanie nikt nie pyta. Ja karmiłam córke 14 mies. Syna zamierzam ze dwa lata conajmniej. A moja przyjaciółka karmila 3 letnie dziecko. Jesli masz problem z tym to zglos sie do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek naplotek
Wspolczuje tym dzieciom obrzydlistwo!!!Jak jakies dojne krowy normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamulinka
Pij szałwię, ona wstrzymuje laktację. I bądź konsekwentna-jak odstawiłaś to koniec.Nie ma cyca i już.Dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie za bardzo sie znam jezeli chodzi o temat karmienie piersia, jednak ja bym doradzila nie odstawiac go z dnia na dzien, ale po prostu jezeli z tego co zrozumialam - karmilas dwa razy dziennie - tak teraz karm go tylko raz dziennie i tez nie za dlugo tylko tyle aby nie bolaly piersi ja bym tak zrobila, i mysle ze wlasnie tez w ten sposob pewnego dnia odstawie od piersi moje dziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×