Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baśkaa**

Kobiety jak często sprzątacie swoje domy ?

Polecane posty

Gość Baśkaa**

Chodzi mi o domki jednorodzinne. Jak sprzątacie ? Napiszcie przy tym jaki macie metraż domu. Ja już wysiadam tylko sprzątam i sprzątam. Mam dwójkę małych dzieci i bywa naprawdę ciężko a w brudzie siedzieć nie lubię ;/ Czy tylko ja non stop sprzątam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie facet sprzata, to nie
wiem w sumie jak czesto. Ja pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśkaa**
"U mnie facet.." fajnie masz :-) A facet nie pracuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie coś robie, wolę tak niż miałabym zarywać weekend na nadrabianie zaległości z całego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolotka
Co dzień etapami.Jednego dnia generalnie np.kuchnię,drugiego pokój,drugi pokój,trzeci itd.Staram się nie zapuścić chaty,by potem się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopl
160 m2, odkurzać to muszę codziennie, i tak samo sprzątać kuchnię i salon. Co 2 dni muszę zmywać podłogę, myć łazienki. Raz w tygodniu sprzątam sypialnie. Do tego codziennie jakieś dodatkowe prace w stylu( zapieranie tapicerek, dywanów, mycie frontów kuchennych itd ). Teraz gdybym miała jeszcze raz urządzać dom, to na pewno bym postawiła na ciemne kolory i wzorki wszędzie, a nie biało- kremową francję elegancję. Mam na razie jedno dziecko i męża, a i tak po pół godziny od ich powrotu dom wygląda jak po przejściu tornada. To samo tyczy się podwórka. Czasami jak na to spojrzę to idzie tylko usiąść i płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśkaa**
"hopl" to tak jak u mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie latać z odkurzaczem po 160 metrach???? co drugi dzień łazienki i podłogi na mokro? chyba bym musiała ocipieć, żeby zamienić sie w niewolnicę własnego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×