Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wie ktoś

W jakiej branzy i na jakim staniowski mozna spokojnie zarobic 2000-2500zł netto

Polecane posty

Gość wie ktoś

To nie duzo ale dla mnie by bylo ok , i pomincie najstarszy zawod swiata jakim jest porstutucja, chodzi mi o normalna pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaiTY
matko boska to nie dużo? gdzieś ty się uchowała... ja za 2500 to mógłym pracować po 12 godziń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem coś wiem
Jako wychowawca, pedagog lub terapeuta w Domu Dziecka - po 20 latach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno w warszawie za
2000 to ludzie przychodza do pracy odpoczywac (jezeli maja inne do tego dochody, np w postaci meza zarabiajacego 2x tyle) ja pracuje za 1300 netto i jestem szczesliwa jak kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brez przesady
bez przesady szanujmy sie ja za 2 rtys to bym nie poszla do pracy, wstac by mi sie nie chcialao jechac i tracic obcasy i kosmetyki i perfumy poranne.samych oplat mam 3500. hehhe 2500 to po stydiach zarabialam jako kelnerka w pizzeri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo.loi5
200 to w spozywczym u mnie za rogiem.albo 2500 jako pzredstwiciel handloowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadia zlote
bez przesady szanujmy sie ja za 2 rtys to bym nie poszla do pracy, wstac by mi sie nie chcialao jechac i tracic obcasy i kosmetyki i perfumy poranne.samych oplat mam 3500. hehhe 2500 to po stydiach zarabialam jako kelnerka w pizzeri wiesz ale nie kazdy moze pracowacw miescie , jak na wi mieszkam to co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedaż sprzedaż sprzedaż
bez większego doświadczenia bądź kwalifikacji kasa jest tylko w sprzedaży- trzeba mieć tylko i aż predyspozycje osobowościowe. I nieważne w jakiej branży ta sprzedaż- czy jako przedstawiciel handlowy, farmaceutyczny, nieruchomościowy, finansowy. Umiesz sprzedawać to możesz zarobić na zwykłym stanowisku i 10x tyle co 2,5k/m-c Niestety, męczące toto także oraz wyczerpujące ;) coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anijhnshsjsj
kurde a ja zarabiam 1500 brutto mam wredna kolezanke w pracy i tez sie czuej ze siebie nie szanuje ale w moim miescie niestety jest okropnie cienko z praca , to co mma zrobic wyjechac np do Trojmiasta i zostawiac rodzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najprostsze rozwiązania
A w trójmieście przyjmą cię chlebem solą i orkiestrą marynarki wojennej :D I dadzą posadkę, chyba na molo w Sopocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafik, ale to wrednie
niska pensja jak na obowiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×