Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annamariasanta

Jaki stanik do karmienia?

Polecane posty

Gość annamariasanta

dziewczyny pomózcie, jaki kupic stanik do karmienia? juz mi sie persi w ciazy o 2 rozmiary powiekszyły... a jak to bedzie przy karmieniu? bedą jescze wieksze? kupowac wiekszy jeszcze? jakies macie goden polecenia? oglądałam duzo i w zasadzie wszytskie są brzydkie ale co tam trudno... ale są bez fiszbin! jak bez fiszbin dzwigac takiego cyca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamariasanta
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszystkie są bez
fiszbin. Np. Comexim albo Krisline mają karmniki z fiszbinami i całkiem ładne. A który tydzień ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamariasanta
34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuńka
Najlepiej kup sobie zwykły. ale rozpinany z przodu. Sprawdzone, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamariasanta
jak kupie rozp z przodu to mi oba cycki wypadną.... ja pytam czy kupowac wiekszy niz teraz mimo tego ze juz mi o 2 rozmiary sie powiekszył biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rroa
a wiesz ile ci biust urośnie to trudno powiedzieć. Dlatego tez nie ma się co śpieszyć z zakupem stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamariasanta
no własnie nie wiem, ale jak do szpitala mam miec bo tak mi napisali to przeciez juz musze myslec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rroa
a jaki teraz rozmiar nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamariasanta
75 F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszystkie są bez
a wcześniej jaki miałaś rozmiar? Rzuć okiem na te krisline'y i comeximy Oglądałaś je już? ja jestem już prawie w 37tc i nadal nie mam staników do karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamariasanta
wczesniej miałam 75d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrramp
do szpitala to raczej nie musisz mieć tylko na wyjście tuż po porodzie piersi są nabrzmiałe a potem jak karmienie się ureguluje to ciut zmaleją kup sobie bawełniany one są rozciągliwe i wygodne bo po porodzie piersi są wrażliwe więc daruj sobie koronki fiszbiny itp. przynajmniej na początku przez kilka tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamariasanta
do szpitala muszę miec, bo mam to w spisie ze szpitala w którym rodzę. nie musi byc sexi naprawde, ale przynajmniej niech mi te wielkie cyce nie wiszą do pasa :( dlatego boję sie braku fiszbin,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrramp
słuchaj ja mam normalnie 70 F i mi nie wiszą a wykarmiłam dwoje dzieci więc spoko twoje na pewno są jędrne ale polecam naprawdę bawełnę niektóre firmy mają też bawełnę fiszbinami może to jest jakieś wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamariasanta
te z krisline i comexim są troszkę drogie... wiem, ze dobry stanik to podstawa ale czy do karmienia warto tak inwestowac po 150 zł? zwłaszcza, ze nie wiem, czy bedzie dobry za moment....jejuuuuuuu a te bez fiszbin to chyba musi byc ciasniej w obwodzie no nie? no ja nigdy bez fiszbin nie nosiłam i wydaje mi sie, ze bez mi cycki wypadną pod spodem hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszystkie są bez
te zwykłe bawełniaki to może na chwilę ale na dłuższą metę to są straszne. Pamiętam z jaką miłą chęcią je wyrzuciłam do śmieci gdy przestały być potrzebne. Dobry stanik musi mieć stabilny obwód i dobrze dobrane miski a nie tylko zasłaniać biust i sobie wisieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszystkie są bez
no to zerknij sobie na allegro na staniki firmy Alles. Co do zwykłych bawełniaków to wątpię że znajdziesz coś ścisłego pod biustem -tam to zazwyczaj rozmiarówka jest 70-75 C-D. Nie chce mi się wgłębiać w to bo jeszcze mam uraz z pierwszej ciaży. brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrramp
ok. bawełniaki nie na dłuzszą metę ale to prosi o radę kobieta karmiąca a nie taka co się wybiera na randkę rozbieraną dobre ma też firma GAIA albo GALA nie pamiętam dokładnie-cena ok.60-70 zł za sztukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamariasanta
wiemmm, dlatego dla mnie tez bawełniaki są nie do pojęcia na duzy biust, boję sie efektu zwisu. ale moze własnie bezpiecznie bedzie na początek wcisnąc cyca do czegos takiego a potem jak juz sie unormuje to inwestycja w cos porządnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszystkie są bez
a ty myślisz że z jakiej perspektywy oceniam te bawełniaki co? Randkowej? :O Weź się zastanów co piszesz. Używałam takich podczas karmienia piersią i mam o nich swoją opinię. Nie chodziło mi o wygląd ale o to że kompletnie nie spełniały roli jaką pełni stanik -obwód był jako taki przez chwilę świeżo po wypraniu a potem rozciągał się tak niemiłosiernie że wędrował na kark. Miski też z pełną dowolnością pozwalały na działanie grawitacji na pełny mleka biust. Podkreślam nie chodzi o wygląd ale o funkcję a tej bawełniaki które ja miałam kompletnie nie spełniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszystkie są bez
na jednym forum polecali właśnie Allesy jako dobre na początek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamariasanta
nie wszystkie bez.... własnie tą wizję mam ja zwis i zapiecie na szyji hahahhahhaha te bawełniaki są dobre na 2 pryszcze.. no nic szukac mi pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamariasanta
faktycznie te alles są różne i w fajnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszystkie są bez
wrrramp -pokazałaś kulturę nie ma co. Ja pisałam o takich jakie testowałam kilka lat temu -bez fiszbin i z "dopasowującym się obwodem oraz rosnącymi miskami". Autorko, tak patrzę na allesy i widze że i ceny spoko a dwa spora rozmiarówka a do tego delikatne fiszbiny. Może to coś w sam raz na poczatek? Zerknij tu: http://alles.pl/sklep//produkty/mamabyalles/index.php?cid=100&mid=172

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrramp
nie wszystkie są bez-fakt trochę mię poniosło ale technika poszła do przodu teraz można kupić bawełnę na fiszbinach i też taką z domieszką te o których ty piszesz to były dawno temu i sa do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszystkie są bez
a ja sobie z tego zdaję sprawę. Ale zauważ że w sklepach ogólnodostępnych i tak królują takie staniki jak kiedyś: http://allegro.pl/75b-zestaw-2-szt-biustonosz-stanik-do-karmienia-i1955119035.html a to już jest moim zdaniem po prostu zbrodnia. Żeby nie było w wielu sklepach widziałam takie właśnie staniki jako jedyny wybór. Zresztą wpisz sobie na allegro Stanik do karmienia i zobacz co ci wyświetli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudka16x
Ja na twoim miejscu nie kupowała bym staników do karmienia poki co w ogole, bez sensu jest wywalić pieniadze w błoto a po porodzie okaze sie ze biust urósł ci o kolejny rozmiar albo 2, albo w najgorszym wypadku okaze sie ze nie możesz karmić bo nie bedziesz miała mleka, wiele kobiet tak ma. W szpitalu długo nie bedziesz wiec na czas pobutu w szpitalu kup sobiek te zwykłe bawełniane, ja właśnie tak zrobiłam, potem jak wrociłam do domu okazało sie ze wszystkie biustonosze które nosiłam pod koniec ciazy były na mnie za małe i musiałam kupic nowe. Osobiście nie uzywałam staników do karmienia, tylko na noc. W ciagu dnia bez problemu radziłam sobie z normalnym stanikiem całym usztywnianym, nosiłam koszulki na ramiaczkach i odpinałam tylko ramiączko od stanika.Biust urósł mi z B do E i tak już zostało do dzis, karmiłam tylko 4 miesiace wiecej mleka nie miałam i mały sie juz nie najadał. Również zastanawiałam sie nad tymi stanikami z firmy Alles, maja bardzo ładne wzory i nie sa drogie ale jak zobaczyłam ze w normalnym staniku też sobie radze to z tamtych zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×