Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ljjhkhkhjk

macie na to jakies sposoby?

Polecane posty

Gość ljjhkhkhjk

Kupilam dzisiaj spodnie, nie jest to dzins bo kosztowaly 75 zl, takie ciemne granatowe, niby podobne do dzinsu ale takie gladkie. Nie wiem czy wiecie o jakie chodzi ale mniejsza z tym. Chodzi o to ze zauwazylam w domu ze strasznie farbuja, jak pocieralam rekami o nie to mialam granatowe. Boje sie ze beda mi farbic ciuchy od tego bo do takich spodni to raczej jasne bluzki lepiej wygladaja. a rece jak zafarbia to tez troche obciach jak ktos zauwazy to pomysli ze sie nie myje, za paznokciami poprostu granatowo Slyszalam kiedys o occie wiec nalalam wody do miski, troche octu i potrzyamalam w tym pol godziny, woda byla czysta a potem wyplukalam, dalam plynu do prania i woda granatowa.Nie wiem co mam z tym zrobic, nie nadaja sie do chodzenia takie spodnie a przeciez nie ma szans zeby mi oddali kase w sklepie. To ze przy praniu farbia mi nie przeszkadza tylko te rece i boje sie o bluzki. Macie jakies sposoby na to? prosze doradzcie mi cos bo sie wkorzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljjhkhkhjk
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaj szklanke octu do plukani
a. potrzymaj troche w tym occie z woda, a pozniej dobrze wyplucz. ocet zakonserwuje kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, ze nie beda ci farbowac na sucho do bluzek ... a jesli chodzi o pranie, to pierz z dzinsami i czarnymi lub ciemnymi rzeczami. cale zycie tez nie beda puszczac w praniu, tylko pewnie pierwszych pare razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljjhkhkhjk
dodalam pol szklanki okolo do cieplej ale nie goracej wody i trzymalam pol godz tak jak pislalam. Woda potem w plynie byla granatowa wiec pewnie wszystko zostalo bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljjhkhkhjk
jak pocieralam o nie rekami to rece mialam suche i jednak zafarbowaly. Byly cale brudne wiec mysle ze ubrania tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci, ze będą Ci farbować troche ubrania- jasne majtki, białe bluzki. wrzuc je do pralki i wypierz, pozniej namocz w occie. moze po pierwszy praniu jeszcze beda puszczac kolor, ale po ktoryms takim + ocet powinny w koncu przestać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
ocet dodawaj do ostatniego płukania.I troche trzymaj w tej wodzie z octem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co znaczy nie szans na oddanie kasy w sklepie? Towar nie spełnia swojej podstawowej funkcji. Nie nadaje się do noszenia. Reklamować i tyle. Co gorsza sprzedawca musiał wiedzieć o tym i nadal wciska szajs. Po co się męczyć z tym? Mało ciuchów w sklepach? Po praniu i occie albo będzie farbować albo nie. Po co konbinacje. Jak nie to jest wiele instytucji do których można skargę złożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma na to rady
Zawsze będa brudziły ubrania - i bieliznę i bluzki, które stykają się ze spodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×