Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna karmelowa lala

sutki i ich rozmiar

Polecane posty

W internecie coraz częściej widzę komentarze na temat tego, źe duże sutki są ''obleśne'' i powiem szczerze, że mnie to przerasta. Mam spore piersi i dość duźe sutki. I zaczynam się martwić tym czy wgl je pokazywać. Większość męźczyzn najwyraźniej taki widok przeraża, zamiast się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unknownman
mnie nie przeraża i nie masz się czym martwić niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapodaj foto z karteczką
ocenimy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unknownman
Dark ma rację, w necie znajdziesz też opinie że malutkie sutki sa obleśne, więc ile ludzi tyle upodobań, ciesz się że w ogóle masz je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam w groniee
Ja także mam duże piersi z dużymi sutkami i dużymi ciemnymi otoczkami. Tak mi sie piersi zmieniły po ciązy i karmieniu. Wcześniej miałam malutkie sutki i małe jasne otoczki. Także spotkałam się z takimi opiniami,że to obleśne. Ja jednak akceptuję swoje piersi i całe ciało,które zmienia sie po ciązy,czy ktoś chce czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam w groniee
Facet ,który kocha,akceptuje Cię całą,taka jaka jesteś,tym wybrednym to polecam burdel,tam można przebierać w sutkach,dużych bądź małych,tak samo z dupami i cipami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moff Tarkin
Dark, powiem Ci tak w sekrecie, że ładna z Cię niewiasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm z
dawaj suta...ssać...ssać...lovam suty dorodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moff Tarkin
Jeśli piersi są kształtne, to wielkość sutków i ich obwódek jest kwestią mocno drugorzędną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hereticus
dajcie photo duże sutki są bardzo seksowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię takie
czasami ostro wytargać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moff Tarkin
Nie mogę zaglądać do takich tematów, bo zaraz chce mi się taką pierś w dłoni zamknąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też smutna jestem ;(
Autorko ja mam ten sam problem ;( Biust mam nie za mały nie za duży ( D ) a suty normalnie jak u krowy -.- średnica mniej więcej ok 6,5-7cm ;(((((((( Masakra jakaś ;( Do tego po ciąży moje piersi nie są już takie sterczące tylko opadły -.- Nie są może obwisłe itd, są pełne, ale opadły ;(((( Masakra normalnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też smutna jestem ;(
Też może bym i wrzuciła z ciekawości, ale nie mam jak -.- wcięło gdzieś mi kabel od telefonu :D Obawiam się jednak, że zbytnio by mnie zmieszano z błotem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba czegoś nie rozumiem. Dziewczyny takie sutki o których piszecie to marzenie wielu facetów. Całe życie takich szukam, zwariowałbym nam sam widok. A co dopiero ich dotykać , całować ,ssać i pieścić brodawki...........marzenie marzeń. Jeśli chcecie o tym popisać to podaję maila bonsai999@wp.pl............... chętnie poklikam o tym i poopowiadam co mnie tak fascynuje. Zdjęcia do oceny mile widziane. p.s. nie jestem żadnym zboczeńcem, po prostu każdy ma jakiegoś bzika, a ja mam takiego , o którym pisałem. I jeszcze jedno mam 28 lat......piszę to dlatego ,żeby zaszeregować siebie w jakimś przedziale, jakby ktoś krępował się napisać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi smutno - wyślij mi na maila , to Ci dokładnie przedstawię moją opinię bonsai999@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też smutna jestem ;(
Ja do prawdy nie wiem co można widzieć w tym ładnego :/ Powiem więcej... osobiście będę odradzać mojej córce zajście w ciąże.... żeby potem nie cierpiała całe życie jak ja ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też smutna jestem ;(
Nie mylę się... takie rzeczy podobają się tylko pojedynczym osobom :/ Większość uważa tak jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyberterorystka...........to normalna reakcja u normalnego faceta-) może pokażesz , chociaż na maila-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie biusty naprawdę nie podobają się tylko pojedyńczym osobom . Kurde dziewczyno ,ja powiem Ci ,że ciężko jest znaleźć właśnie taką dziewczynę. Gdybym miał noktowizor byłoby łatwiej-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×