Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna karmelowa lala

sutki i ich rozmiar

Polecane posty

Gość Moff Tarkin
Ale przecież ta nimfa jezioranka jest naprawdę fajna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr inż.
Wrzućcie foty. Lubię duże sutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowy gosc
Karmelowa, wklej tu linka do twojej fotki..pleeeaaasseee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscGosc
Karmelowa wyslij fote na tomjatom@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moff Tarkin
Jeszcze raz życzę wszystkim udanego popołudnia, oddalam się i twierdzę, że niektórzy naprawdę przesadzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on31l
cześć smutna może ja tez ocenię wyślij jak możesz nitril79@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on31l
dziewczyny to jest różnie jeśli chodzi o piersi i o sutki itp. jeden woli małe inny duże także nie zamartwiajcie się na zapas:) Z kilkoma kobietami się kochałem i miały rózne sutki i wcale mi nie przeszkadzały tylko podniecały:) głowa do góry drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowy gosc
heh deka co sie bedziesz rozdrabniac - wylij to od razu tu tomjatom@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvin de zoo
gdzie te tzytzki? trzymam już bata w dłoni i nic.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja czytam wypowiedzi mezczyzn na forach ze male piersi sa niekobiece, ze powyzej rozm.C to nie rozmiar..wiec uswiadomie co poniektorych blaznow.przed ciaza mialam pelne C jak nie zakladalam stanika to staly jak wartownicy na warcie przed palacem krolewskim :P ale niech sobie uswiadomia z przemiany jaką przechodzi...zapozna kiedys kobiete ktora musi miec wg niego piersi powyzej C.to pierwszy znak z enie kieruje sie uczuciem a jedynie pociagiem seksualnym czy zaspokojeniem swoich potrzeb..moze tez zdarzyc sie cud zer beda na dluzej..kobieta zachodzi w ciaze i traci jedrnosc piersi..i co? znika milosc bo ma moze rozm C i wiecej ale nie ma jedrnosci?! noo glupie hehe z reszta zyc i myslec przyslzosciowo maja skonnosc ludzi, mezczyzni dojrzali..i w tedy do logiki wkracza ze im wieksze piersi tym wiekszy zwis..przeciez to normalne..bo skora sie rozciaga..problem maja nawet te kobiety niedowartosciowane, ktore zdecydowaly ze powieksza swa seksualnosc poprzez silikony. po dosc krotkim czasie musza ze skory robic zakaldki bo skora jest rozciagnieta. :/ wiec drodzy mezczyzni..nie szukajcie kobiet oczami tylko sercem. to z dobrym sercem przezyjemy wiele wspanialych lat niez uroda. uwierzcie mi na slowo. przegladajcie fora ludzi ktorzy wiele przezyli w zyciu a nie tylko red tube i fora o piersiach bo to zalosne wrecz..i robia z was maszyny do ktorych brak zaufania. teraz zmieniajac temat..przebieralam w mezczyznach..wczesniej w chlopakach..i nigdy ze znalezieniem kogokolwiek kto mi wpadl w oko nie mialam problemu ...i nigdy szadnego z nich nie pokochalam..tyle tylko ze byli przystojni, czasem nawet zabawni... a pokochalam calkiem odstajacego od wzoru mojego mezczyzny ..mezczyzne. i od lat kocham kazdy nawet najmniej doskonaly centymetr jego ciala ..i jesli by kazdy mezczyna tym sie kierowal swoat bylby naprwde piekniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popiepszylo was
cycki im wieksze tym wieksze szanse, ze ksztalt nie bedzie pasowal - im wieksze tym wieksze wymagania co do ksztaltu - generalnie cycki nie musza byc wielkie, natomiast sutki nie moga byc wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popiepszylo was
to znaczy, ze jestes jeszcze poczatkujacy w tej sferze kazdy wytrawny mezczyzna, ktore swoje przezyl Ci powie to zdanie: cycki nie musza byc wielkie, natomiast sutki nie moga byc wielkie - wczesniej czy pozniej sie o tym przekonasz, kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego oswiec mnie bo moze byc tak ze do konca bede sam i nie bede mial okazji sie przekonac nawet jesli to chyba nie jest jakas wielka tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stelli---
Chodzi wam w końcu o sutki tj brodawki czy otoczki brodawek .Może zamiścićie więcej zdjęć poglądowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja żona po 2 dzieci ma sutki jak czereśnie ,,dosłowńie) i są wspaniałe choć czasem jej to przeszkadza Są bardzo wrazliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślałem o takiej jednej, co też ma zaje.biste sutki :classic_cool: i pozdrawiam Ją o poranku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuśtam
Nigdy nie rozumiałem dlaczego kobiety tak dramatyzują nad czymś, na co nie mają kompletnie żadnego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ,albo to narzekanie na zbyt duże wargi sromowe .Przecież my takie uwielbiamy Nie ma nic piękniejszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.w
Ja uwielbiam duze sutki i brodawki a jak jeszcze z nich mleczko leci to juz na sama mysl szaleje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kame-Leon
i gdzie te fotki big tzytzków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×