Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika MN

Filtry Brita do wody -kto się na nich zna ?

Polecane posty

Gość Monika MN

Chcę kupić ale nie wiem który model. Kupić tańszy czy dołożyć i kupić ten droższy czy między nimi jest jakaś znacząca różnica ? Będę wdzięczna za pomoc :-) http://www.brita.net/pl/jugs.html?&L=9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma żadnej różnicy
Te droższe mają po prostu różne pojemności i różne kolory, ciekawsze kształty. Tańsze równie dobrze filtrują, miałam taki najprostszy przez wiele lat, a teraz mam czarny duży Elemaris, jedyna różnica to to, że mogłam wybrać czy chcę większy czy mniejszy, biały czy czarny (pasuje mi do kuchni) i ma niby automatyczny wskaźnik, a w poprzednim trzeba było ręcznie ustawić datę wymiany filtra. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma żadnej różnicy
Te droższe mają po prostu różne pojemności i różne kolory, ciekawsze kształty. Tańsze równie dobrze filtrują, miałam taki najprostszy przez wiele lat, a teraz mam czarny duży Elemaris, jedyna różnica to to, że mogłam wybrać czy chcę większy czy mniejszy, biały czy czarny (pasuje mi do kuchni) i ma niby automatyczny wskaźnik, a w poprzednim trzeba było ręcznie ustawić datę wymiany filtra. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika MN
"nie ma żadnej różnicy" jaką pojemność Ty sobie kupiłaś ? Modele z mojego linka wszystkie mają automatyczny wskaźnik wymiany filtra. Tylko Elemaris ma jakiś najnowocześniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie znam, ale mam od x lat, ten najzwyklejszy, maly (bo po co woda ma stac, chyba, ze duzo osob korzysta). jestem zadowolona, zmieniam filtr co miesiac, 2 osoby uzywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozpoznaje swojej brity w tym towarzystwie :o ale to pewnie dlatego, ze moja ma juz kuuuupe lat ;) w kazdym badz razie jest to najtanszy, najprostszy i najmniejszy model jaki byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma żadnej różnicy
Ja mam ten większy, dużo zużywamy wody. Konczita - to pewnie masz taki jak ja miałam poprzedni - taki zwykły, prosty, na wkład classic. Służył mi świetnie wiele lat (dzbanek, nie wkład :p ), ale przy przeprowadzce kupiłam nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika MN
Dziękuję Wam 🌼 bardzo mi pomogłyście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika MN
Mam jeszcze jedno pytanie.Którą pojemność wybrać ? 2,4 czy 3,5 litra ? To ma być prezent dla 2 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika MN
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma żadnej różnicy
Ja mam ten większy, bo filtruję wodę do gotowania zup, warzyw, itp. więc czasami potrzebuję naraz większą ilość przefiltrowanej wody. A też jest nas dwoje. Większość ludzi, których znam i którzy korzystają z tych dzbanków filtruje tylko do picia, a do gotowania biorą z kranu, wtedy mniejszy wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika MN
Dziękuję "nie ma żadnej różnicy" A czy pojemność dzbanka = ilość przefiltrowanej wody ? Czy jest tej wody troszkę mniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma żadnej różnicy
Nie, to nie to samo, przynajmniej w moim dzbanku. Wodę najpierw nalewasz do pojemnika przed filtrem, on ma mniejszą pojemność niż dzbanek ogólnie. Jak chcesz przefiltrować większą ilość, to musisz dolewać w miarę filtrowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika MN
Aha.rozumiem. W tym dzbanku 2,4 litra ile mogę jednorazowo max wody wlać do przefiltrowania ? Tak na mniej więcej? Na jak długo starcza wkład filtrujący ? Jeśli dużo pijemy/filtrujemy wody to on szybciej się zużywa i nie starcza na 4 ale np tylko na 2-3 tygodnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiemn
nie kupuj brity drogie to jak cholera chodzi o filtry a teraz jeszcze podrozaly bo euro i dolar w gore ja kupowwalam filtry maxtra ale sie wkurzylam ze drozeja i zakupilam sobie dzbanek DAFI z filtrami takimi podłużnymi super się sprawdza niczym bricie nie ustepuje także nie ma co przepłacać brity używałam kilka lat więc wiem co mówię jak sie upierasz na brite wez z prostymi podłużnymi filtrami są tańsze te maxtra kupowalam na all za 9.90 a teraz juz 13 chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie kobiety
jak długo trwa filtrowanie wody w tej mniejszej Bricie 2,4 litra ? Chcemy kupić taki dzbanek brita ale nie wiem jaki duży ma być. Jest nas czworo: w tym dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filtruje sie
doslownie z minutke-dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie kobiety
dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×