Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita_21

Krwawienia międzymiesiączkowe czy owulacja??????

Polecane posty

Drogie kobietki :) Od pewnego czasu męczy mnie cos.. Cykle mam zazwyczaj 31-32 dniowe. @ dostałam 14 września, ok 28 września miałam dużo ciagnącego się śluzu z krwią, przez pare dni (3-4). @ przyszła 13 października. Kolejna @ miałam 14 listopada, i po upływie 2 tyg dostałam krwawienia. Było mniej obfite niż podczas normalnej @ ale trwało ok 3-4 dni, krew była jaśniejsza niż zawsze podczas @. Dodatkowo nie towarzyszyły temu zadne bóle jak przy okresie, nie byłam opuchnięta itd. na wadze też nie przybyło. Żadnych skrzepów. Czysta krew z dużą ilością ciągnącego się śluzu. hmm.. teraz zaczynają mi się objawy przed @, pól pleców, podbrzusza, piersi... humorki przychodza :) Aczkowiek zastanawia mnie co to było... czy @ przyjdzie regularnie 14 czy nie... I Co wy na to??? czyżby to moja owulacja tak porządnie dawała o sobie znać????? Może któraś kobietka miała lub ma podobnie i nie mam czym się martwić? Byłam się dzisiaj zapisać na wizyte do gin ale do konca roku juz się nie uda :( musze czekać do stycznia ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×