Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakompleksiony żuczek

Powiedźcie mi prawdę, proszę tylko żeby to było szczere, czy 12 cm we wzwodzie

Polecane posty

Gość mały_wacław
Nie masz co się obawiać. Kilka lat temu miałem ten sam problem, w zwodzie mam 12 cm, a obwód 14. Myślałem, że w życiu żadnej nie dogodzę. I jakoś tak się zaczęło z obawami, które później szybko prysły. Miałem w swoim życiu kilka kobiet, jedne na dłużej inne krócej ale żadna nie narzekała, wręcz przeciwnie. Mimo, że krótki to jednak staje od razu i jest wyjątkowo twardy i wytrwały. Wszystkie są zawsze zachwycone twardością, to nie jest miękki kubuś. Mogę długo, naprawdę długo jak trzeba to i kilka godzin (najdłuższy dotychczasowy stosunek 4 godzinki), nie klapnie i nie mięknie. Nie ćwiczę żadnych jog tantrycznych i innych cudów. Co ważne w każdej pozycji mogę wejść do końca, stymuluje podbrzuszem łechtaczkę i cały wzgórek, kręcę biodrami jak oszalały we wszystkie strony, stosuje wszelakiego rodzaju kombinację pchnięć, dociskania, i stymulowania wzgórka łonowego swoim podbrzuszem. Nie ma dla mnie pozycji w których coś partnerkę boli. Kiedyś miałem taką znajomą, z którą się jakiś czas umawiałem na taki przyjacielski seksik dopóki za granicę nie wyjechała, i ona lubiła bardzo pozycję od tyłu. Dramat polegał na tym, że poprzedni partnerzy jak wchodzili to sprawiali jej ból, wiec sama paluszkiem się zabawiała tylko. Namówiłem ją by spróbowała ze mną od tyłu i człowieku, totalny odlot. Poza tym to mit, że tylko jakieś pozycje możesz a innych nie możesz, wszystkie możesz tylko przy niektórych trzeba się bardziej nagimnastykować. Będziesz kreatywny to żadna bieda Ciebie nie dotknie. Może dzięki, temu że mam małego, nauczyłem się wsłuchiwać w kobiece ciało i zwracać uwagę jak się układa itp. Dwie partnerki wyznały, że ze mną przeżyły swoje pierwsze orgazmy, wcześniej jakoś nie wychodziło. Pamiętaj ćwicz, by krążenie dobre mieć, dbaj o higienę i wygląd małego, nie pal i nie przesadzaj z piciem, a nie będziesz miał żadnych problemów. Aha, mi też nadal czasami przychodzą do głowy takie myśli, że pewnie udają, że lipny jestem w łóżku, bo mam za małego. Jak tak będziesz się zamartwiał to organizm zacznie się buntować. Mały może przestać stawać, albo szybko mięknąć i przedwcześnie możesz kończyć. Wszystko kwestia psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihhii hehehe
^^ to taka świąteczna bajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex40
kobiecie L/XL nie (typu studnia).mnie tak :-) ,bo jestem....wyjatkowa ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym tlustsza suks typ wieksza k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci z dużymi penisami są w sobie zakochani i myślą że są najlepsi dołuje mnie to ja mam małego jestem z dziewczyną 3 lata a już nie raz do prowadziłem ja do szaleństwa na początku miałem straszne kompleksy ale udowodniła mi że jest jej że mną dobrze a jak piszą jakieś babki że Woo tylko duże fiuty to albo to są 13 letnie tępe idiotki albo jakieś z***bane Prostytuty albo nie wiem tak czy siak z Małym można dać rade i większość kobiet może być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielek69

12 cm to tylko jedna strona medalu zależy też dużo od posiadaczki pipy bo są różne tzw. Motylki i bułeczki duże i małe szerokie i ciasne itd. więc jak trafisz na małą cipke to ok jak na dużą gdzie możesz nogę wsadzić to sorry ale taką zadowoli murzyn mukambe z  30cm pałą  , problem w tym że nie zapytasz się po pierwszej rozmowie o rozmiar jej cipki i vice versa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.12.2011 o 20:54, Gość zakompleksiony żuczek napisał:

wystarczy żeby zadowolić choć część kobiet? Ja wiem że różnicie się budową i to różnie bywa. Załóżmy że kochanek 12 cm będzie namiętny i wysportowany (co powinno zwiększyć podniecenie u kobiety, tak?), będzie starał się działać nie w sposób który jemu przyniesie przyjemność a kobiecie. Może coś z tego wyjść?

Ja mam 15 cm. Miałem w życiu około 30 kobiet i żadna nie narzekala. Ostatnio spotykałem się z kobietą która miała 2 razy więcej facetów niż ja kobiet i trochę się ze stresowalem że nie dam jej rady po czasie stwierdziła że jestem jej najlepszym kochankiem. Kobieta przyjmie każdy rozmiar ale za długi zaboli ją czasami z moim całego wkładając niektóre czoly ból. Liczy się techika i kondycja. Jeśli masz tak jak ja ze pierwszy orgazm.bedxiesz miał po upływie ok 10 minut, drugi pp 20,i kolejne jeszcze dłużej. To każda kobieta będzie z ciebie zadowolona. 

Kondycja panowie po godzinnym secie każda będzie miała dość. 

Techika skup się na kobiecych doznania h wsłuchaj się w jej ciało nie myśl o sobie i nie zapierdalaj jak królik po to tylko by się sposcic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×