Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Co robicie, jak nie możecie zasnąć?

Polecane posty

Czesc PPL! co ja robie? zamykam oczy i marze. tak o po prostu. przyjemne tematy w glowie. zadnego skomplikowanego nabijania glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś herbatka z melisą? piwa nie będe proponował, bo jutro pewnie trzeba wstać i głowa bedzie Cie bolała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymuś
Słucham nudnych książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę zawsze ,to moja ulubiona czynność :) zanim zamknę patrzałki ,udaję się na extremalny survival do lasów wenezueli ( lużny przykład) ,generalnie marzę sobie i tym sposobem z uśmiechem zasypiam .Zaraz to uczynie z termoforkiem na stopki i enigmą na uszach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Mgławicy Andromedy
Podobno pomaga szklanka mleka :) moja współlokatorka jak nie może spać to zjada 2 kostki czekolady, a moja inna koleżanka łyżeczkę cukru :) różne metody, często dziwne bo przecież po czekoladzie dostajemy energii.. ale jeśli pomaga to najważniejsze ;) na mnie działa mleko i nudna książka (polecam Żeromskiego, lepsze niż wszystkie mleka świata:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak piwo odpada to tabletki z wyciagiem z passifory, ale ostrzegam kiepsko sie po nich wstaje, ale każy przeciez wie, że najlepiej sie zasypia pu udanym seksie, a i wstaje sie ja nowo narodzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzymierzamPolasy - oryginalna stopka ,a skoro przy srebrze i złocie stoimy to przypomniał mi się Butler, znasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z musu przerabiam audio Sienkiewicza w pustyni i w puszczy , katastrofa jest ten lektor !! , psuje całą magię powieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEHEEHEHEHE
wypij dużo ciepłego mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setsetset
zwal sobie konia mi pomaga.Spie pozniej jak male dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEHEEHEHEHE
a kiedy nagle uznasz że jednak nie chcesz iść spać a oczy ci się zamykają to zjedz coś słodkiego-pomoże na chwilę pokrzepi A kiedy uznasz że to mało bo musisz być na chodzie a za póżńo by się kłaść zaparz mocnej herbaty i rozpuść musującą aspirynę bayerowską i wypij ją i herbatę da ci kopa na kolejne 24h będziesz żywa możliwe że zrobisz porządki świąteczne i jeszcze piwnice sobie i sąsiadowi uprzątniesz i jeszcze ci czasu na wiele wiele więcej starczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEHEEHEHEHE
Wypij zimnego mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbata zielone ponoc tez ,ale jak za długo czy za krótko , nie wiem ,się parzy to albo daje kopa albo uspokaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEHEEHEHEHE
Nic nie daje takiego kopa jak mocna herbata i dwie aspiryny Oficjalnie jest to recepta na mega migreny z wymiotami włącznie-pomaga w przeciągu 5minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×