Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juliakornelia

Głuche telefony ktoś dał się złapać

Polecane posty

Dzień dobry nam taki problem już od ponad roku odbieram głuche telefony z zastrzeżonego numeru o różnych porach dnia i nocy. Kilka razy zdarzyło się tak że odłożyłam telefon i rozmowa trwała nawet do 20 minut. Dzisiaj o godzinie trzeciej w nocy zadzwonił do mnie ktoś z widocznego numeru po czym po kilku sekundach odebrałam głuchy telefon z zastrzeżonego. Wyglądało to tak jakby ktoś po prostu się pomylił. Zależy mina tym, aby dowiedzieć się kto to mnie tak nęka. Wpadłam na pomysł aby zadzwonić z innego numeru, lecz na pewno zapytanie się po prostu o imię i nazwisko nie przyniosło by skutku, ale podanie się za kogoś, no właśnie tu jest problem za kogo? Może ktoś będzie miał ciekawy pomysł. Dodam jeszcze że mam telefon jest na abonament, a ten numer z tej samej sieci co moja czyli orange. :) Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka;)
podaj się za ankietera albo powiedz że dzwonisz z radia zet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantonna dalta
daj mi ten nr, to się dowiem :-) moja koleżanka jest specjalistką w wyciąganiu takich informacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantonna dalta
olazopola@o2.pl wyślij mi ten nr na maila, to Ci przyślę dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantonna dalta
tel. należy do jakiejś natalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simian raticus
Zakochał się ktoś w Tobie! Masz wielbiciela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało piję
do mnie też ktoś wydzwania z zastrzeżonego, codziennie, ale nigdy nie odebrałam i nie mam zamiaru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie odbieram zastrzeżonych, wczesniej jak ktos mi tak wydzwaniał włączyłam sekretarkę tak że ktos sobie tylko kiesę nabijał, bo póxniej puszczał po kilka sygnałów, więc ustawiałam sekretarkę na ilość sygnałów, A jak już ktoś próbował po jednym sygnale to trzymałam słuchawkę i szybko odbierałam. Osoba po tamtej stronie milczała ja też albo sie wyłaczał/ła. W końcu sie skończyła zabawa, ale to było na stacjonarny. Na komórkę możesz zwyczajnie odrzucać lub w najgorszym przypadku zmienić nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą ciekawe jak można odzwonić na zastrzeżony nr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaMalwina
Szkoda, że ten numer był zastrzeżony bo tak to mogłaś sprawdzić go na infonumer pl xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×