Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość E czy vizir

proszek do koloru: E 4kg za 20zl czy vizir 4,6 kg za 30 zl? prosze o rade:(

Polecane posty

Gość E czy vizir

Pytanie do kobiet... Ktory proszek byscie wybraly?? E do koloru 4 kg,cena-20zl; czy vizir do koloru 4,6 kg-30zl. do tej pory uzywalam proszku do kolorow E ale tego zapachowego kwiatowego i plyny do pluk. lenor... nie mam dzieci, jestem sama, mam 30 lat... wole kupic wiekszy proszek w rozsadnej cenie anizeli co jakis czas mniejszy... i mam dylemat ... cena proszku E mnei zachwycila, ale nie jestem pewna jak sie wykaze ... do bialego uzywam vizira ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zawsze prałam w vizirze i
ostatnio natknęłam się na promocje E, wahałam się ale kupiłam i powiem szczerze że nie zauważyłam żadnej różnicy w praniu. Bardzo dobry proszek i już zawsze będę go kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, najlepsze są proszki z lidla - te najtańsze. Są to oryginalne proszki niemieckie, które świetnie piorą i nie ma żadnej różnicy od np. Ariela. Na tą myśl naprowadziła mnie sąsiadka i dzięki niej nie przepłacam i proszku nie żałuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie radze kupowac E do bialewgo bo to badziew. J niedawno kupilam to ubrania po 2-3 praniach zrobily sie buroszare :P polecam vizir do bialego super jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi wlasnie po vizirze do
bialego zrobily sie szaro niebieskawe:O e do kolorow calkiem dobrze sie sprawdza, do bialego nie dopiera lekko zakurzonych skarpet nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E czy vizir
no tak, do bialego to tylko vizir zawsze kupowalam ja i moja mama.... bardzo podobal mi sie ariuel..ladnie pachnial i sie pienil... pare razy go mialam... ale niestety za drogi jak dla mnie... a teraz tym bardziej... dzis ide na zakupy i chyba kupie ten E ... a do czarnych rzeczy...bawelnianych ... czy e sie sprawdzi??? ja narazie od wrzesnia kolory piore w E ale tym pachnacym ( duzo drozszy od tego co jest etraz w promocji) i glownie czarne rzeczy i czarne pozostaja czarne... a czarne bo mam zalobe od 3 mies po mamie... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi właśnie pranie białe robiło
się żółte od viziru :o ale nadal kupowalam ten proszek bo niby najlepszy, pozniej kupilam bryze bo bylam w biedronce i akurat z duzych paczek tylko bryza byla to wzielam i niczym sie nie roznila od viziru wiec stwierdzilam ze nie bede kupowala takich drogich proszkow i ostatnio w tesco wlasnie kupilam E i naprawde jest super, dopiera ladnie a vizir nieraz nie dawal rady z niektorymi plamami i teraz juz w ogole go nie kupie skoro mozna miec taniej taki sam albo nawet lepszy proszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze względów ekonomicznych wiele lat uzywałam tańszych proszków typu "Rex" albo "Bonux" a pranie białe czy kolorowe zawsze miałam doprane.Nawet stare białe rzeczy były śnieznobiałe ! W końcu sytuacja ekonomiczna mi się poprawiła i mogłam pozwolic sobie na droższe proszki i jestem rozczarowana! "markowe" proszki często się nie wypłukują tzn. zostaje coś jakby kaszka,takie malutkie twarde grudki,kolorowe ubrania nie dopierają się,a białe zszarzały! Trochę trwało zanim zrozumiałam o co chodzi i wróciłam do tańszych ale skutecznych proszków! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
jezeli masz przewage czarnych i ciemnych rzeczy to pierz w płynie a nie w proszku,Polecam płyn Dreft do czarnych i ciemnych tkanin.Po praniu w proszku po dłuzszym czasie lepsze rzeczy bedziesz miała zniszczone i straca kolor.Tez to przerabiałam własnie podczas żałoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×