Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tępa strzała i tyle

Nie wiem jak interpretować wyniki swoich testów :|

Polecane posty

Gość Tępa strzała i tyle

Wiadomo, że jeśli test owulacyjny wyjdzie pozytywny to za 24-48 powinna być owulacja. Trochę nie wiem jak interpretować wyniki swoich testów. Dziś, czwarty już test z kolei wyszedł pozytywny, ale... kreska testowa jest jaśniejsza od kreski kontrolnej. Kontrolna jest mocno fioletowa, natomiast testowa bladoróżowa ( nie jest to cień ). Moje cykle trwają przeważnie 34 dni, więc owulacja przypadałaby na 17 dzień cyklu, a dziś jest 14 dzień cyklu. Dodam, że to mój pierwszy cykl z castangusem i wiesiołkiem. I jeszcze jedno... śluzu płodnego nie było, przynajmniej nie zauważyłam. Podpowiedzcie mi, bo nie wiem o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy cyklach 34 dniowych
owulacja raczej przypada na 20 dc owulacja występuje zawsze na około 12-16 dni przed kolejną @ a jeśli chodzi o testy - druga kreska powinna być mniej więcej tak samo nasilona jak kontrolna a jakie masz testy? na Twoim miejscu polegałabym najbardziej na śluzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co podnosisz
skoro nawet nie odnosisz się do odpowiedzi jaka dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoba pisze prawidłowo. Wystarczy przeczytać ulotkę testu, kreski mają być jednakowe lub testowa ciemniejsza owulacja następuje 10-16 dni przed @, oczywiście u zdrowej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha aha
Tak, czekac az kolory sie wyrownaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaśniejsza kreska oznacza negatywny test. Przez cały cykl masz jakiś tam poziom lh, więc test to wykrywa, ale te 48-24h przed owulacją jest bardzo duży skok i wtedy te kreski będą takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.....
ja też cały cykl mam zawsze II kreski, a przed owu testowa jest mega mocna. Z castagnusem miałam przeboje, bardzo mi przesunął owulacje, miałam dopiero w terminie miesiączki. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×